Deutsche Bank

deutsche

Porównywarki

Kalkulator kredytu hipotecznego to porównywarka ofert, dzięki której w kilka sekund znajdziesz najlepszy kredyt

Skorzystaj z naszej porównywarki kredytów, wpisz sumę jakiej potrzebujesz,...

Przeznaczeniem tej wyszukiwarki ofert jest prezentacja propozycji dla firm w zakresie pożyczki na działalność bieżącą przedsiębiorstwa, kredyt hipoteczny dla firmy, kredyt samochodowy, inwestycyjny i leasing

Oblicz wysokość pożyczki hipotecznej oraz miesięczną ratę poprzez nasz kalkulator. Możesz porównać oferty i skontaktować się z doradcą banku.

Znajdź najlepszy kredyt samochodowy przez naszą wyszukiwarkę. Wprowadź wszystkie wymagane dane odnośnie kredytu a wyniku obliczeń dostaniesz listę bankowych produktów odpowiadających Twoim potrzebom.

Leasing - kalkulator leasingu oraz wyjaśnienie co to jest leasing. Sprawdź oferty, porównaj je i wybierz najlepszą.

Najważniejsze produkty i oferta Deutsche Banku

DB koncentruje ofertę głównie na działalności instytucjonalnej i korporacyjnej – w bardzo wielu miejscach na świecie działa jako bank inwestycyjny a nie uniwersalny. Deutsche Bank Polska SA posiada natomiast szeroki wybór produktów skierowanych również do indywidualnych klientów (kredyt gotówkowy, karta kredytowa), silnie konkurując z innymi instytucjami finansowymi działającymi na rodzimym rynku. Do najważniejszych produktów banku możemy zaliczyć:

db Kredyt Mieszkaniowy

db Kredyt Mieszkaniowy udzielany jest w dwóch walutach (złotówkach lub euro). Klienci mogą liczyć na bardzo niskie marże zaczynające się od 1,59%, prowizję w wysokości 0% oraz możliwość kredytowania do 95% wartości nieruchomości.

Chcąc ubiegać się o kredyt hipoteczny w DB należy posiadać stałe zatrudnienie na umowę o pracę (lub wykonywać wolny zawód), posiadać polskie obywatelstwo oraz odpowiedni wiek – pod koniec okresu kredytowania kredytobiorca nie może mieć więcej niż siedemdziesiąt lat.

Kredyt następnie może być przeznaczony nie tylko na kupno lokalu mieszkalnego/domu, ale również na budowę, remont, modernizację nowego domu. W grę wchodzi również zakup gruntu, spłata kredytów w innych bankach.

Bankowość inwestycyjna

W ofercie dla klientów korporacyjnych, jednym z najważniejszych obszarów działalności DB Polska SA jest bankowość inwestycyjna. W ofercie znajduje się między innymi doradztwo przy transakcjach prywatyzacyjnych, przejęciach i fuzjach, obsługa rynków dłużnych i finansowanie działalności oraz pomoc w wejściu na rynki kapitałowe akcji.

O sile tego konkretnego koszyka produktów Deutsche Banku w naszym kraju świadczy ogromna liczba transakcji dokonywanych na rynku kapitałowym. DB jest jednym z najważniejszych graczy na międzybankowym rynku walutowym i posiada ogromne doświadczenie jeżeli chodzi o M&A. Potwierdzeniem tego jest ogromna ilość prestiżowych i regularnie wręczanych nagród.

Biuro Maklerskie Deutsche Bank

Biuro Maklerskie DB cieszy się ogromną popularnością wśród klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Poprzez biuro maklerskie Deutsche Banku inwestować można na rynku polskim, rynkach zagranicznych, rynkach pierwotnych, instrumentach podstawowych oraz pochodnych. Klienci mogą liczyć na wsparcie profesjonalnego zespołu doradców i traderów oraz pomoc w oszacowaniu profilu inwestorskiego.

Klient współpracując z ekspertami tworzy swój potencjalny portfel inwestycyjny – dobrany do możliwości finansowych oraz apetytu na ryzyko.

Cash Management & Finansowanie Handlu

Usługi związane z Trade Finance (finansowaniem handlu) oraz Cash Managementem (zarządzaniem kapitałem) dotyczą rozwiązań związanych z bankowością transakcyjną. Kierowane dl przedsiębiorstw i innych instytucji finansowych pozwalają usprawnić szereg procesów związanych z zarządzaniem międzynarodowymi i krajowymi płatnościami – dodając do tego ich przetwarzanie oraz rozliczanie.

Dzięki globalnemu zasięgowi przedsiębiorstwa mogą korzystać z tych samych, kompleksowych rozwiązań na kontynencie europejskimi, azjatyckim oraz na terenie Ameryki Północnej.

 

Międzynarodowa instytucja finansowa, posiadająca swoje placówki na całym świecie. Główna siedziba i jednocześnie centrala banku znajduję się w niemieckim Frankfurcie nad Menem. W strukturach banku pracuje prawie 102 tysięcy ludzi i uważa się go za jedną z największych instytucji finansowych pod względem generowanych zysków.

Historia Deutsche Banku sięga 22 stycznia 1870 roku. Pierwszy oddział DB powstał w Berlinie i został założony przez dwóch partnerów – Adelberta Delbrucka oraz Ludwiga Mambergera. Już od samego początku bank miał specjalizować się w obsłudze zagranicznego handlu. Jego kolejne oddziały bardzo szybko powstały w Londynie, Jokohamie oraz Szanghaju. Zaledwie sześć lat po rozpoczęciu swojej działalności Deutsche Bank był największa z niemieckich instytucji finansowych i od tego czasu nieprzerwanie piastuje ten status.

Polski oddział Deutsche Bank Polska SA pełniący rolę banku komercyjnego powstał w 1995 roku w Warszawie. Jego specjalizacją jest bankowość inwestycyjna oraz korporacyjna skierowana do dużych i średnich przedsiębiorstw. Oprócz tego DB poszerza swoją ofertę również o klientów indywidualnych oferując im wszystkie standardowe usługi.

Godziny sesji Eliksir:
Sesje przychodzące do Deutsche Banku – czyli godziny w których bank odnotuje środki na koncie:

  • I sesja przychodząca – 10:30
  • II sesja przychodząca – 14:30
  • III sesja przychodząca – 16:30

Sesje wychodzące z Deusche Banku – czyli godziny graniczne, w których bank zaksięgowany przelew wychodzący przekazuje do rozliczenia międzybankowego:

  • I sesja wychodząca – 07:50
  • II sesja wychodząca – 12:00
  • III sesja wychodząca – 14:30 i 19:30

Kod SWIFT DEUTPLPK
Adres strony: www.deutschebank.pl
E-mail: info.db@db.com

Adres centrali:
Deutsche Bank Polska S.A.
al. Armii Ludowej 26 00-609 Warszawa

Kalkulator kredytowy Deutsche Bank