Kalkulator kredytowy

Nasza porównywarka, to kalkulator kredytowy, który pozwala wyliczyć wysokość raty kredytu hipotecznego prezentując jednocześnie listę ofert banków. Po wypełnieniu odpowiednich pół formularza uzyskujemy wynik dobrany do naszych preferencji. Dane są aktualne i odpowiadają ofercie danego banku, klikając w „szczegóły” dostaniemy więcej informacji o kredycie, klikając w „dalej” mamy możliwość zgłoszenia chęci kontaktu z doradcą wybranego banku.

Kalkulator kredytowy – zdolności kredytowej

poprzez wprowadzenie niezbędnych danych kalkulator kredytowy pozwala wyliczyć na jaki kredyt nas stać. Określ miesięczny dochód, podaj na ile lat chcesz wziąć kredyt, zsumuj wysokość rat kredytów, które aktualnie spłacasz, podaj jakie masz limity na karcie kredytowej oraz na rachunku i w końcu podlicz pozostałe, stałe wydatki jakie ponosisz co miesiąc. W ten sposób banki wyliczają na jaką ratę będziesz mógł sobie pozwolić i jaka jest maksymalna wysokość kredytu o jaki będziesz się mógł ubiegać. Tak działa ten prosty symulator kredytowy. Nasz doradca chętnie pomoże Ci jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie kredytu a także przygotuje dla Ciebie listę banków, w których możesz uzyskać kredyt na najkorzystniejszych warunkach. Kliknij w „zapytaj doradcę”, zostaw swój numer telefonu, kontakt z doradcą jest bezpłatny i niezobowiązujący. Zostanie dla Ciebie przygotowana propozycja najlepszych kredytów, symulacja spłaty, podsumowanie kosztów w formie porównania ofert.

Kalkulator wysokości rat

Kalkulator kredytu obliczy ratę przy założonej wartości kredytu i ilości lat kredytowania. Symulacja działa w taki sposób, że podając wszystkie potrzebne dane tj. wysokość kredytu, okres spłaty, wysokość oprocentowania, rodzaj rat w wyniku otrzymamy  wysokość raty kredytowej dla danego kredytu oraz link do formularza kontaktowego, dzięki któremu konsultanci banku będą mogli poprowadzić sprawę dalej, doradzając i pomagając w formalnościach. Konsultanci służą pomocą i wsparciem całkowicie bezpłatnie przy wybieraniu i udzielaniu kredytu a zostawienie swoich danych kontaktowych nie jest w żaden sposób zobowiązujące.

Warunkiem otrzymania kredytu gotówkowego, samochodowego czy mieszkaniowego jest posiadanie zdolności kredytowej. Jest to ni mniej ni więcej zdolność do spłaty kredytu oraz naliczanych od niego odsetek w ustalonym terminie. Wyznacza się ją dzięki analizie kredytowej, która może skupić się na ustaleniu zarobków kredytobiorcy i ich stabilności, zsumowaniu kosztów stałych i wydatków, na historii kredytowej klienta, ryzyka związanego z przyznaniem funduszy oraz cech osobistych zainteresowanego. Wiedząc o tym wcześniej możemy przygotować się na stawiane przed nami wymagania i poprawić zdolność kredytową. W takim wypadku należy przyjrzeć się posiadanym przez nas kartom kredytowym, kredytom odnawialnym, w ramach możliwości szybciej spłacić posiadane pożyczki. Zamknięcie tych spraw w znaczy sposób podwyższy naszą zdolność kredytową. Innym wyjściem jest wyznaczenie współkredytobiorcy. Należy jednak pamiętać, iż w takim przypadku wspólna zdolność osób zainteresowanych kredytem zależna jest od ich dochodów, jak również od ich zadłużenia. Jeżeli dopiero wstępnie zastanawiamy się nad kredytem, przydatne dla nas będą kalkulatory zdolności kredytowej, takie jak nasz kalkulator kredytowy. Oczywiście mogą one służyć nam jedynie poglądowo, aczkolwiek dają nam jednocześnie charakterystykę czego możemy spodziewać się w banku. Jak widać warto jest zwrócić szczególną uwagę na posiadane przez nas różnego rodzaju zadłużenia, szczególnie te, które tak jak karta kredytowa, służą nam często jako zabezpieczenie w nagłym wypadku. Jeżeli planujemy w najbliższym czasie starać się o pożyczkę na znaczną kwotę mogą one stanąć nam na drodze.

Porównywarki

Kalkulator kredytu hipotecznego to porównywarka ofert, dzięki której w kilka sekund znajdziesz najlepszy kredyt

Skorzystaj z naszej porównywarki kredytów, wpisz sumę jakiej potrzebujesz,...

Przeznaczeniem tej wyszukiwarki ofert jest prezentacja propozycji dla firm w zakresie pożyczki na działalność bieżącą przedsiębiorstwa, kredyt hipoteczny dla firmy, kredyt samochodowy, inwestycyjny i leasing

Oblicz wysokość pożyczki hipotecznej oraz miesięczną ratę poprzez nasz kalkulator. Możesz porównać oferty i skontaktować się z doradcą banku.

Znajdź najlepszy kredyt samochodowy przez naszą wyszukiwarkę. Wprowadź wszystkie wymagane dane odnośnie kredytu a wyniku obliczeń dostaniesz listę bankowych produktów odpowiadających Twoim potrzebom.

Leasing - kalkulator leasingu oraz wyjaśnienie co to jest leasing. Sprawdź oferty, porównaj je i wybierz najlepszą.