mBank

mbank

Porównywarki

Kalkulator kredytu hipotecznego to porównywarka ofert, dzięki której w kilka sekund znajdziesz najlepszy kredyt

Skorzystaj z naszej porównywarki kredytów, wpisz sumę jakiej potrzebujesz,...

Przeznaczeniem tej wyszukiwarki ofert jest prezentacja propozycji dla firm w zakresie pożyczki na działalność bieżącą przedsiębiorstwa, kredyt hipoteczny dla firmy, kredyt samochodowy, inwestycyjny i leasing

Oblicz wysokość pożyczki hipotecznej oraz miesięczną ratę poprzez nasz kalkulator. Możesz porównać oferty i skontaktować się z doradcą banku.

Znajdź najlepszy kredyt samochodowy przez naszą wyszukiwarkę. Wprowadź wszystkie wymagane dane odnośnie kredytu a wyniku obliczeń dostaniesz listę bankowych produktów odpowiadających Twoim potrzebom.

Leasing - kalkulator leasingu oraz wyjaśnienie co to jest leasing. Sprawdź oferty, porównaj je i wybierz najlepszą.

Najpopularniejsze produkty mBanku

Mający miejsce w 2013 roku rebranding doprowadził do połączenia w spójną całość BRE Banku, MultiBanku oraz mBanku. Dzięki temu wszystkie wcześniej oferowane produkty zostały scalone i obecnie instytucja działa jako pełnoprawny bank uniwersalny oferujący swoje usługi zarówno klientom detalicznym oraz instytucjonalnym. Do najważniejszych produktów możemy zaliczyć rachunki osobiste, finansowanie działalności, kredyt mieszkaniowy, kredyt samochodowy, pożyczkę gotówkową a także kredyt konsolidacyjny oraz depozyty.

eKonto

Jeden z najpopularniejszych rachunków osobistych w ofercie kierowanej do klientów detalicznych. Produkt ogromnym zainteresowaniem klientów cieszy się przede wszystkim z braku jakichkolwiek opłat. Otwarcie, prowadzenie konta, posiadanie karty debetowej, przelewy zewnętrzne i wewnętrzne oraz wypłaty we wszystkich bankomatach na terenie kraju są całkowicie bezpłatne.

mBank do eKonta jako pierwszy bank w Polsce wprowadził innowacyjny system oszczędzania mSaver. W przypadku płatności kartą część środków jest automatycznie transferowana na konto oszczędnościowe – dzięki temu klienci przy codziennych zakupach mogą odkładać bieżące środki i stale kontrolować ich poziom. Oto link do konsultanta online i wniosku eKonto.

Kredyt hipoteczny

mBank oferuje klientom indywidualnym cztery rodzaje kredytów hipotecznych:

Tak duża ilość produktów spowodowana jest połączeniem w jedność wszystkich marek należących do BRE Banku oraz chęcią dostosowania oferty do potrzeb i możliwości jak najszerszej grupy klienckiej. W standardowej ofercie kredytowej dostępne są cztery waluty – PLN, EUR, GBP oraz USD. Kredytowanie może obejmować nawet do 95% wartości zabezpieczenia a jego okres to maksymalnie 35 lat. Kredytobiorca zawsze posiada możliwość wcześniejszej spłaty rat lub przewalutowania swoich zobowiązań. Złożenie wniosku o przyznanie kredytu skutkuje tym, że jest on rozpatrywany przez mBank oraz mBank Hipoteczny – dzięki temu szansa na jego przyjęcie jest dwukrotnie większa. link do doradcy

mBiznes max

Specjalna oferta rachunku oszczędnościowego kierowana do przedsiębiorców. Oferta obejmuje między innymi brak opłat za otwarcie konta, brak wymogu utrzymywania minimalnych sald i regularnego deponowania środków na rachunku oraz gwarancję stałej stawki oprocentowania, która naliczana jest niezależnie od salda.

Oferta skierowana jest do przedsiębiorców posiadających niezagospodarowane nadwyżki finansowe. Nie są one zamrożone na dłuższy okres czasu i można je wybrać w każdej chwili – dokładnie wtedy kiedy okazują się niezbędne w celu opłacenia zobowiązań lub do zakupu towarów.

Leasing dla firm

W ofercie leasingowej mBanku znajduje się leasing pojazdów pojedynczych, całej floty (osobowych i ciężarowych), urządzeń oraz maszyn i usługa leasing transport. W zależności od potrzeb klientów oferta obejmować może maksymalny okres finansowania do 6 lat z udziałem własnym już od 0% i walutowanie w złotówkach lub euro.

mBank od razu oferuje także ubezpieczenia komunikacyjne i pakiety ubezpieczeniowe w przypadku pojazdów jak i całych flot. Oferta leasingowa mBanku jest jedną z najbardziej popularnych i najlepiej rozwiniętych na rynku – wszystko za sprawą współpracy z doświadczonymi podmiotami z branży lease.

mBank to funkcjonująca na przestrzeni ostatnich trzynastu lat marka detaliczna należąca do BRE Banku. Założona została na początku XXI wieku, praktycznie od razu stając się największym bankiem wirtualnym w naszym kraju, odpowiedzialnym za usługi bankowości elektronicznej. Oprócz tego, mBank był trzecim bankiem detalicznym (pod względem wielkości) w Polsce, obsługując ponad 3 miliony klientów. W 2013 roku doszło do rebrandingu BRE Banku – marka mBank została przeniesiona na wszystkie jego produkty, oddziały i dodatkowe usługi.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że działalność mBanku była bardzo silnym motorem napędowym zmian polskiej bankowości. Dzięki pionierskiej działalności w zakresie zintegrowanych kanałów dystrybucji takich jak telefon komórkowy, Internet oraz telefon stacjonarny, udało się stworzyć system wyłącznie wirtualnej obsługi klienta. W roku 2007 rozwiązania mBanku z dużym sukcesem debiutowały na Słowacji oraz w Czechach.

Godziny sesji Eliksir:

Godziny sesji przelewów wychodzących z mBanku:

  • I – 05:55 (wraz z przelewami do ZUS)
  • II – 9:55 (wraz z przelewami do ZUS)
  • III – 13:25 (wraz z przelewami do ZUS)

Uwaga: Przelewy do ZUS dla klientów mBanku (dawnego MultiBanku) realizowane są III sesją.

Godziny sesji przelewów przychodzących do mBanku:

  • I – 12:00
  • II – 15:00
  • III – 18:15

Kod SWIFT BREXPLPWMBK

Adres strony: www.mbank.pl

E-mail: kontakt@mbank.pl

Adres centrali: mBank
Bankowość Detaliczna
Skrytka Pocztowa 2108
90-959 Łódź 2

Kalkulator kredytowy mbank