Aviva

Aviva jest towarzystwem ubezpieczeń wywodzącym się z Wielkiej Brytanii, na dzień dzisiejszy obszar jej działania rozszerzył się na 16 państw na terenie Europy, Azji oraz Kanady, a łączna liczba klientów szacowana jest na około 34 miliony. Aviva rozpoczęła działalność w Polsce w roku 1992, jednakże używała wtedy innej nazwy ? Commercial Union, która funkcjonowała do 2009 roku. Towarzystwo specjalizuje się przede wszystkim w indywidualnych ubezpieczeniach na życie, jednakże posiada ono również inne oferty. Potencjalni klienci mogą nabyć usługi Aviva zarówno przez agentów, jak i w placówkach Aviva, bankach oraz u brokerów ubezpieczeniowych, a dla osób pragnących pozostać we wnętrzu własnego domu możliwe są zakupy przez telefon oraz Internet.

UBEZPIECZENIE ŻYCIE I ZDROWIE
Kompleksowe ubezpieczenie na życie i zdrowie ? pomoc finansowa dla ubezpieczonego wraz w rodziną w sytuacji śmierci, uszkodzenia zdrowia, choroby oraz możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej.
Oszczędzania i ochrona dla dziecka ?pomoc dziecku w przypadku choroby, wizyty w szpitalu i konieczności rehabilitacji oraz wsparcie finansowe w dniu rozpoczęcia dorosłości.
NNW dla ucznia i przedszkolaka ? ubezpieczenie obejmuje pomoc w sytuacji nieszczęśliwych wypadków, które mają miejsce w domu, przedszkolu, szkole, w trakcie spędzania czasu wolnego oraz wakacji.
Ochrona zdrowia dla singla ? ubezpieczenie pomaga w przypadku poważnej choroby, zarówno pod względem medycznym, jak i w sytuacjach domowych, a także pomoc w naprawieniu szkód wyrządzonym osobom trzecim.
Polisa na życie online ? pomoc rodzinie w razie śmierci ubezpieczonego.
Ubezpieczenie na życie i zdrowie na wysokie sumy ? rodzina ubezpieczonego otrzymuje wysokie odszkodowanie w przypadku śmierci ubezpieczonego, a także pomoc w przypadku choroby ubezpieczonego i niemożliwości kontynuowania aktywności zawodowej.

UBEZPIECZENIE MAJĄTEK
Ubezpieczenie mieszkania i domu ? ubezpieczenie obejmuje sytuacje losowe, a także przypadki, kiedy ubezpieczony bądź jego rodzina wyrządzą krzywdę mieniu osób trzecich (chociażby zalanie sąsiada). W przypadku sytuacji losowych ubezpieczenie oferuje lokal zastępczy.
Ubezpieczenie samochodu ? pakiet OC/AC chroni od sytuacji lodowych na drodze, w tym: bez limitowe holowanie W Polsce, pojazd zastępczy, transport osób ubezpieczonych, wsparcie finansowe w przypadku kradzieży, awarii, zniszczenia.
Ubezpieczenie roweru ? wypłata ubezpieczenia w sytuacji wypadku na drodze, pomoc finansowa w przypadku kradzieży roweru oraz wsparcie w razie wyrządzenia szkody osobom trzecim.

UBEZPIECZENIE PODRÓŻ
Ubezpieczenie turystyczne ? ubezpieczenie pokrywa leczenie, która odbywa się za granicą, opłaca szkody, które zostały wyrządzone przez ubezpieczonych osobom trzecim, a także wypłaca odszkodowania za kradzież bagaży i rzeczy osobistych w trakcie podróży.

KONTAKT
Biuro obsługi klienta:
Ul. Inflancka 4a
00-189 Warszawa
Telefon: +48 22 577 44 44
E-mail: bok@aviva.pl

Policz i porównaj

Najnowsze powiązane wpisy

Jak szybko ubezpieczyciel musi naprawić uszkodzone auto?

KNF niedawno ukarał kolejny zakład ubezpieczeń za zbyt długą naprawę samochodów. Tłumaczymy,...

OC na raty – ile kosztuje pożyczka od ubezpieczyciela?

Na wskutek wzrostu cen ubezpieczeń OC, coraz więcej osób zastanawia się nad...

Jak ubezpieczyć to, czego nie obejmuje zwykła polisa?

Większość z nas nie lubi analizowania napisanych skomplikowanym językiem umów ubezpieczeniowych....