BNP Paribas do końca października oferuje 350 złotych w gotówce za otwarcie konta osobistego. Wystarczy spełnić tylko kilka prostych warunków i pośpieszyć się zanim ubiegną nas inni, jest tylko 4500 rejestracji.

Akcja BNP Paribas to reedycja niedawnej promocji. Okazała się ona wielki sukcesem i zakończyła się przed czasem z powodu wyczerpania puli nagród. Tym razem na dodatkową gotówkę mają szanse nowi klienci banku, czyli osoby nieposiadające żadnego konta osobistego w BNP Paribas lub Raiffeisen Polbank w okresie ostatnich 9 miesięcy. Takie osoby powinny do 31.10.2019 zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji i złożyć tam wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową i usługami bankowości internetowej. Umowę można podpisać przy pomocy smsowego kodu. Klient ma na to czas do 6.11.2019. Kartę z kolei przywiezie nam kurier.

Pieniądze od banku w ramach promocji będą do odebrania stopniowo. Pierwsze 150 złotych to nagroda za podpisanie umowy i wykonanie w listopadzie co najmniej trzech transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty dokonane w ramach zakupów w internecie lub sklepie. Są to transakcje z kodami MCC terminala: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Ich przyporządkowanie można sprawdzić na stronie jakimcc.pl. Należy jednak zastrzec, że nie wliczane będą w to zakupy za pośrednictwem podmiotów trzecich, jak BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media itd. Nie ma natomiast problemu przy zakupach kartą w supermarkecie czy przydomowym sklepie.

Kolejne 200 złotych od BNP Paribas to nagroda dla tych, którzy spełnili poprzednie warunki i dodatkowo w grudniu wykonali transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 200 złotych, a na konto przyszły w tym miesiącu wpływy w wysokości minimum 1000 złotych. Warunki dokonywanych transakcji są identyczne jak w listopadzie, z kolei jako wpływy nie są akceptowane kredyty udzielone przez BNP Paribas oraz wpłaty własne wewnątrz BNP Paribas lub BGŻOptima. Można jednak przelać te pieniądze np. z konta w innym banku.

Szczęśliwcy swoje pierwsze 150 złotych będą mogli odebrać do końca roku. Kolejne 200 zł po 20.01.2020 r. Samo prowadzenie otwartego przez uczestników promocji konta jest darmowe. Przewidziana jest jedynie opłata za kartę debetową w wysokości 3 złotych miesięcznie. Darmowe są również wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash. Z innych pobierane jest 5 złotych od transakcji. Nie dotyczy to jednak najmłodszej grupy klientów, którzy także tu nic nie muszą płacić. Niestety, akcja BNP Paribas ma pewne ograniczenia. Jest tylko 4500 promocyjnych wniosków. Po ich wyczerpaniu opcja zdobycia dodatkowej gotówki będzie zablokowana. Warto zatem się śpieszyć.

Dodaj komentarz