BPH

Najpopularniejsze produkty BPH SA
Jako bank uniwersalny BPH świadczy najpopularniejsze usługi bankowe zarówno klientom detalicznym, MŚP oraz klientom instytucjonalnym. Specjalnością banku są konta osobiste, inwestycje, kredyty oraz ubezpieczenia. W ofercie dla firm i przedsiębiorstw wyróżnia się przede wszystkim faktoring, finansowanie działalności MŚP oraz usługi leasingowe.

Lubię To! Konto
Lubię To! Konto jest ofertą skierowaną do klientów indywidualnych chcących zarabiać i oszczędzać dzięki dokonywaniu transakcji kartą. BPH oferuje zwrot do 5% wydatków na najpopularniejsze rozrywki. Otwarcie i prowadzenie konta jest całkowicie darmowe – bank nie pobiera również prowizji za doładowania telefonu komórkowego, przelewy krajowe w polskich złotówkach (internetowe) oraz za stałe zlecenia spłaty kredytów zaciągniętych w BPH.
Klient otrzymuje także darmową kartę płatniczą Visa payWave umożliwiającą bezpłatne korzystnie z bankomatów w całej Polsce oraz realizację płatności zbliżeniowych. Dla wygody konsumenta Bank BPH wprowadził możliwość wypełnienia wniosku i założenia rachunku przez Internet – umowa dostarczana jest następnie przez kuriera.

Kredyt mieszkaniowy
Kredyt hipoteczny przeznaczony na mieszkanie, na zakup lub budowę domu. Oferta kredytowa banku BPH pozwala na sfinansowanie do 80% wartości danej nieruchomości. Kredyt dopasowywany jest do indywidualnych potrzeb kredytobiorcy, a raty rozkładane na okres do trzydziestu lat.
Bank daje jednocześnie możliwość skorzystania z wakacji kredytowych jeden raz w przeciągu roku (okres jednego miesiąca, a w przypadku narodzin dziecka do trzech miesięcy). Klient ma jednocześnie możliwość wnioskowania o zmianę warunków umowy – w przypadku diametralnej zmiany sytuacji życiowej raty mogą zostać jeszcze raz przeliczone.

Kredyt gotówkowy
Oferta banku BPH Gotówkowy skierowana jest do wszystkich tych klientów, którzy szukają łatwych w uzyskaniu i tanich kredytów gotówkowych. Dostępne od ręki, bez dodatkowych poręczycieli, możliwość przeznaczenia na dowolny cel i przyznawany na indywidualnych warunkach. Oprócz tego konsumenci mogą sięgnąć po kredyt BPH gotówkowy zabezpieczony aktywami lub zabezpieczony nieruchomością – w ich przypadku wartość kredytu to nawet kilkaset tysięcy złotych wypłacanych do ręki. Kontakt – złóż wniosek

Faktoring
Oferowane przez BPH usługi faktoringowe to jednej z najprostszych i najskuteczniejszych sposobów poprawy sytuacji i płynności finansowej przedsiębiorstwa. Bank odkupuje od przedsiębiorcy nieprzeterminowane faktury posiadające odroczony termin płatności. Klient ma możliwość skorzystania z trzech rodzajów faktoringu – mieszanego, z regresem (tak zwanego niepełnego) oraz faktoringu bez regresu (pełnego, z przejęciem ryzyka). W umowie pełnego faktoringu dokładnie określa się warunki niewypłacalności odbiorcy oraz braku możliwości cofnięcia zaliczek przez bank w momencie, gdy odbiorca nie płaci za daną wierzytelność.

Auto Sezam
Kredyt samochodowy Auto Sezam skierowany do MŚP to możliwość pozyskania środków transportu dla przedsiębiorstwa na naprawdę atrakcyjnych warunkach. Decyzja kredytowa podejmowana w przeciągu zaledwie dwóch godzin, możliwość sfinansowania nawet do 90% wartości brutto pojazdu i niskie oprocentowanie zaczynające się od zaledwie 7.74%.
Pojazd, który zakupujemy nie może być starszy niż 12 lat (w momencie zakończenia okresu kredytowania – Auto Sezam przyznawany maksymalnie na 8 lat). Istnieje jednoczesna możliwość refinansowania kredytu samochodowego w innym banku lub spłaty leasing na zakup pojazdów.

Bank BPH SA jest ogólnopolskim bankiem uniwersalnym z główną siedzibą w Gdańsku. Jeszcze siedem lat temu był jednym z największych polskich banków co do ilości placówek, osiąganych zysków oraz wartości udzielanych kredytów. W 2007 roku (9 listopada) dokonano jednak jego podziału na dwa podmioty. Większa część placówek trafiła wtedy w ręce Banku Pekao SA (285 oddziałów), pozostałe 200 natomiast pozostało w rękach BPH.

Od tego czasu bank jednak dynamicznie się rozwija i w 2013 roku został skategoryzowany jako 12. z największych instytucji finansowych w naszym kraju (jeżeli chodzi o aktywa). Bank BPH tworzy grupę kapitałową, w skład której wchodzą jeszcze dwie spółki zależne – BPH Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA oraz BPH PBK Zarządzanie Funduszami Sp. z o.o.

Godziny sesji Eliksir:
Sesje przychodzące do BPH – czyli godziny w których bank odnotuje środki na koncie:

  • I sesja przychodząca – 11:45-12:15
  • II sesja przychodząca – 15:45-16:15
  • III sesja przychodząca – brak

Sesje wychodzące z BPH – czyli godziny graniczne, w których bank zaksięgowany przelew wychodzący przekazuje do rozliczenia międzybankowego:

  • I sesja wychodząca – 08:30 (dyspozycja musi być złożona do 7:20)
  • II sesja wychodząca – 12:40 (dyspozycja musi być złożona do 11:20)
  • III sesja wychodząca – 14:20 (dyspozycja musi być złożona do 14)

Kod SWIFT BPHKPLPK

Adres strony: www.bph.pl
E-mail: kontaktbph@ge.pl

Adres centrali:
Bank BPH SA
ul. płk. Jana Pałubickiego 2
80-175 Gdańsk

Kalkulator kredytowy BPH

Policz i porównaj

Najnowsze powiązane wpisy

Bank Milenium wprowadza system mobilnych płatności za przejazd autostradą

Szczególnie w czasie wakacyjnych wyjazdów wygoda przy dokonywaniu płatności za przejazd autostradami...

PKO BP ostrzega swoich klientów przed oszustami

Jak informuje portal Wirtualna Polska, bank PKO BP ostrzegł swoich klientów przed...

Getin Bank musi zwrócić swoim klientom pieniądze

Według informacji podanych przez TVN24, decyzją Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów Getin...