BPH

Najpopularniejsze produkty BPH SA
Jako bank uniwersalny BPH świadczy najpopularniejsze usługi bankowe zarówno klientom detalicznym, MŚP oraz klientom instytucjonalnym. Specjalnością banku są konta osobiste, inwestycje, kredyty oraz ubezpieczenia. W ofercie dla firm i przedsiębiorstw wyróżnia się przede wszystkim faktoring, finansowanie działalności MŚP oraz usługi leasingowe.

Lubię To! Konto
Lubię To! Konto jest ofertą skierowaną do klientów indywidualnych chcących zarabiać i oszczędzać dzięki dokonywaniu transakcji kartą. BPH oferuje zwrot do 5% wydatków na najpopularniejsze rozrywki. Otwarcie i prowadzenie konta jest całkowicie darmowe – bank nie pobiera również prowizji za doładowania telefonu komórkowego, przelewy krajowe w polskich złotówkach (internetowe) oraz za stałe zlecenia spłaty kredytów zaciągniętych w BPH.
Klient otrzymuje także darmową kartę płatniczą Visa payWave umożliwiającą bezpłatne korzystnie z bankomatów w całej Polsce oraz realizację płatności zbliżeniowych. Dla wygody konsumenta Bank BPH wprowadził możliwość wypełnienia wniosku i założenia rachunku przez Internet – umowa dostarczana jest następnie przez kuriera.

Kredyt mieszkaniowy
Kredyt hipoteczny przeznaczony na mieszkanie, na zakup lub budowę domu. Oferta kredytowa banku BPH pozwala na sfinansowanie do 80% wartości danej nieruchomości. Kredyt dopasowywany jest do indywidualnych potrzeb kredytobiorcy, a raty rozkładane na okres do trzydziestu lat.
Bank daje jednocześnie możliwość skorzystania z wakacji kredytowych jeden raz w przeciągu roku (okres jednego miesiąca, a w przypadku narodzin dziecka do trzech miesięcy). Klient ma jednocześnie możliwość wnioskowania o zmianę warunków umowy – w przypadku diametralnej zmiany sytuacji życiowej raty mogą zostać jeszcze raz przeliczone.

Kredyt gotówkowy
Oferta banku BPH Gotówkowy skierowana jest do wszystkich tych klientów, którzy szukają łatwych w uzyskaniu i tanich kredytów gotówkowych. Dostępne od ręki, bez dodatkowych poręczycieli, możliwość przeznaczenia na dowolny cel i przyznawany na indywidualnych warunkach. Oprócz tego konsumenci mogą sięgnąć po kredyt BPH gotówkowy zabezpieczony aktywami lub zabezpieczony nieruchomością – w ich przypadku wartość kredytu to nawet kilkaset tysięcy złotych wypłacanych do ręki. Kontakt – złóż wniosek

Faktoring
Oferowane przez BPH usługi faktoringowe to jednej z najprostszych i najskuteczniejszych sposobów poprawy sytuacji i płynności finansowej przedsiębiorstwa. Bank odkupuje od przedsiębiorcy nieprzeterminowane faktury posiadające odroczony termin płatności. Klient ma możliwość skorzystania z trzech rodzajów faktoringu – mieszanego, z regresem (tak zwanego niepełnego) oraz faktoringu bez regresu (pełnego, z przejęciem ryzyka). W umowie pełnego faktoringu dokładnie określa się warunki niewypłacalności odbiorcy oraz braku możliwości cofnięcia zaliczek przez bank w momencie, gdy odbiorca nie płaci za daną wierzytelność.

Auto Sezam
Kredyt samochodowy Auto Sezam skierowany do MŚP to możliwość pozyskania środków transportu dla przedsiębiorstwa na naprawdę atrakcyjnych warunkach. Decyzja kredytowa podejmowana w przeciągu zaledwie dwóch godzin, możliwość sfinansowania nawet do 90% wartości brutto pojazdu i niskie oprocentowanie zaczynające się od zaledwie 7.74%.
Pojazd, który zakupujemy nie może być starszy niż 12 lat (w momencie zakończenia okresu kredytowania – Auto Sezam przyznawany maksymalnie na 8 lat). Istnieje jednoczesna możliwość refinansowania kredytu samochodowego w innym banku lub spłaty leasing na zakup pojazdów.

Bank BPH SA jest ogólnopolskim bankiem uniwersalnym z główną siedzibą w Gdańsku. Jeszcze siedem lat temu był jednym z największych polskich banków co do ilości placówek, osiąganych zysków oraz wartości udzielanych kredytów. W 2007 roku (9 listopada) dokonano jednak jego podziału na dwa podmioty. Większa część placówek trafiła wtedy w ręce Banku Pekao SA (285 oddziałów), pozostałe 200 natomiast pozostało w rękach BPH.

Od tego czasu bank jednak dynamicznie się rozwija i w 2013 roku został skategoryzowany jako 12. z największych instytucji finansowych w naszym kraju (jeżeli chodzi o aktywa). Bank BPH tworzy grupę kapitałową, w skład której wchodzą jeszcze dwie spółki zależne – BPH Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA oraz BPH PBK Zarządzanie Funduszami Sp. z o.o.

Godziny sesji Eliksir:
Sesje przychodzące do BPH – czyli godziny w których bank odnotuje środki na koncie:

  • I sesja przychodząca – 11:45-12:15
  • II sesja przychodząca – 15:45-16:15
  • III sesja przychodząca – brak

Sesje wychodzące z BPH – czyli godziny graniczne, w których bank zaksięgowany przelew wychodzący przekazuje do rozliczenia międzybankowego:

  • I sesja wychodząca – 08:30 (dyspozycja musi być złożona do 7:20)
  • II sesja wychodząca – 12:40 (dyspozycja musi być złożona do 11:20)
  • III sesja wychodząca – 14:20 (dyspozycja musi być złożona do 14)

Kod SWIFT BPHKPLPK

Adres strony: www.bph.pl
E-mail: kontaktbph@ge.pl

Adres centrali:
Bank BPH SA
ul. płk. Jana Pałubickiego 2
80-175 Gdańsk

Kalkulator kredytowy BPH

Policz i porównaj

Najnowsze powiązane wpisy

Getin Bank musi zwrócić swoim klientom pieniądze

Według informacji podanych przez TVN24, decyzją Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów Getin...

Plan połączenia Getin Noble i Idea Bank

Po ostatniej sesji Idea Bank i Getin Noble Bank poinformowały, że Leszek...

Volkswagen Bank Polska zmienia profil działalności

Volkswagen Bank Polska przygotowuje się obecnie do połączenia z jego niemieckim odpowiednikiem....