Kalkulator kredytowy

Kwota kredytu
Okres kredytowania (w latach)

Od 1 października Bank Millennium stanie się stroną umów w miejsce Eurobanku. Z dniem 11 listopada 2019 roku nastąpi połączenie systemów informatycznych obu banków.

Dane archiwalne:

Produkty i oferta Eurobanku

Oprócz specjalizacji w kredytach konsumpcyjnych i hipotecznych dla klientów indywidualnych, Euro Bank oferuje również lokaty pieniężne, prowadzi rachunki osobiste, udziela kredytów konsolidacyjnych i proponuje karty kredytowe/płatnicze. Podmiot odpowiedzialny jest również za dystrybuowanie jednostek funduszy inwestycyjnych Allianz oraz Novo Fundusze. Dzięki ogólnopolskiej sieci oddziałów franczyzowych, własnych i dużej ilości placówek w centrach handlowych posiada obecnie jedną z największych ilości własnych punktów obsługi klienta.

Do najpopularniejszych produktów Euro Banku SA zaliczyć można:

Kredyt hipoteczny

Korzystając z oferty kredytów hipotecznych Eurobanku klient liczyć może na niskie marże już od 1,59% (z możliwością obniżenia przy korzystaniu z produktów dodatkowych). Pieniądze pozyskane z kredytu mogą zostać przeznaczone na zakup mieszkania, zakup lub budowę domu, nabycie działki budowlanej, remonty i modernizacje, adaptację budynków dla celów mieszkaniowych lub spłatę kredytów zaciągniętych w innych bankach.

Okres kredytowania wynosi 30 lat, o pieniądze ubiegać można się jedynie w polskiej walucie, a klient wybiera czy chce spłacać raty w systemie prostym lub malejącym. Warto pamiętać, że w przypadku prac remontowych lub wykończeniowych pod uwagę brana jest szacowana, przyszła wartość nieruchomości.

Każdy kredytobiorca rozpoczynający współpracę z Eurobankiem może liczyć na opiekę profesjonalnego doradcy hipotecznego, błyskawiczne procedury decyzyjne i przyznawania dodatkowych środków, wakacje kredytowe (raz w roku) oraz honorowanie różnych źródeł dochodu (wliczają się do nich przychody z pracy zagranicą).

Kredyt konsolidacyjny

Oferta kredytu konsolidacyjnego Euro Banku daje możliwość mądrego połączenia dotychczasowych kredytów w jedną, korzystną ratę. Oprocentowanie zaczynające się już od 9% i możliwość uzyskania dodatkowych środków na pokrycie bieżących zobowiązań.

Kredyt konsolidacyjny Eurobanku dopasowany jest do potrzeb każdego klienta – jego kwota oscyluje w przedziale od 2 do 150 tysięcy złotych. Bank daje możliwość rozłożenia spłaty na osiem lat do przodu, ogranicza wszelkie formalności do minimum i oferuje pomoc ekspertów w czasie trwania umowy kredytowej.

Chcąc ubiegać się o kredyt konsolidacyjny należy udać się do jednej z placówek Eurobanku (posiadając dowód osobisty, dokument potwierdzający uzyskiwane przychody i dokumenty potwierdzający posiadanie zobowiązań kredytowych). Na podstawie ratingu kredytowego oraz obecnej sytuacji potencjalnego kredytobiorcy bank przygotowuje ofertę, przedstawia oprocentowanie, dodatkowe opłaty i prowizje.

Konto online

Podstawowe konto osobiste Eurobanku. Dostęp 24 godziny na dobę poprzez sieć internetową oraz telefon, możliwość wypłat z wszystkich bankomatów w Polsce na terenie kraju całkowicie za darmo i atrakcyjne oprocentowanie rachunku bieżącego (1,25% niezależnie od wysokości posiadanych środków).

Prowadzenie konta jest całkowicie bezpłatne, podobnie jak przelewy do innych banków, posiadanie karty płatniczej i wypłaty środków w bankomatach na terenie naszego kraju (w PLN). Każdy klient może dodatkowo skorzystać z bezpłatnego pakietu ubezpieczeń nieruchomości, zdrowotnych oraz sprzętu komputerowego oraz z programu Kupujesz – Zyskujesz. Dzięki niemu w przeciągu roku można zaoszczędzić do 750zł (0,5% kwoty transakcji bezgotówkowej wraca na rachunek kliencki).

Leasing

Oferta leasingowa Eurobanku przygotowana została przy współpracy z SG Equipment Leasing Polska świadczącego usługi dla Societe Generale Group. Umowę leasingową podpisać można na dzierżawę środków transportu, urządzeń i maszyn oraz szeroko rozumianego sprzętu IT. Współpracę leasingową podjąć mogą osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, rolnicy indywidualni oraz przedsiębiorstwa prowadzące działalność zwierzęcą lub roślinną oraz spółki prawa handlowego.

Euro Bank S.A. est bankiem komercyjnym specjalizującym się w świadczeniu usług finansowych osobom fizycznych – w szczególności kredytów konsumpcyjnych, hipotecznych i kart kredytowych. Oferta banku nie obejmuje organizacji oraz przedsiębiorstw.

Instytucja finansowa została założona w 2003 roku poprzez przejęcie pakietu kontrolnego Banku Społem (istniejącego od 1990 roku) i następnie Banku Wschodniego SA w Białymstoku przez spółkę Look Finansowanie Inwestycji. W 2004 roku ówczesny właściciel Euro Banku SA umiera i podmiot trafia w ręce Grupy Societe Generale.

W ostatnich latach Eurobank otrzymał nagrodę Superbrand 2012 przyznawaną najsilniejszym i najpopularniejszym markom na polskim rynku. W 2006 roku natomiast prestiżową nagrodę najbardziej sprawnego banku pośród 50 największych, polskich instytucji finansowych.
Godziny sesji Eliksir:
Sesje przychodzące do Euro Banku SA – czyli godziny w których bank odnotuje środki na koncie:

  • I sesja przychodząca – 10:30
  • II sesja przychodząca – 14:30
  • III sesja przychodząca – 16:30

Sesje wychodzące z Euro Banku SA – czyli godziny graniczne, w których bank zaksięgowany przelew wychodzący przekazuje do rozliczenia międzybankowego:

    • I sesja wychodząca – 08:00
    • II sesja wychodząca – 11:30
    • III sesja wychodząca – 14:30

Dane kontaktowe:

Od 11 listopada 2019 r. będą obowiązywać nowe dane kontaktowe banku:
telefony infolinii: (+48) 801 331 331 lub (+48) 22 598 40 40 czynne 24/7 (koszt połączenia wg taryfy operatora),
e-mail: kontakt@bankmillennium.pl.