HDI jest towarzystwem, które spotykamy na Polskim rynku od roku 2002, jednakże cały świat poznał HDI dawniej, a mianowicie ponad 100 lat temu. Aktualnie, towarzystwo jest częścią Grupy Talanx, która wypracowała znakomitą pozycję zarówno w Europie, jak i na całym świecie. Oferta towarzystwa skierowana jest dla małych oraz średnich przedsiębiorstw oraz oczywiście dla klientów indywidualnych. HDI znane w dzisiejszych czasach zajmuje czołową pozycję na rynku, dzięki swoim ubezpieczeniom dopasowanym do potrzeb klientów.

UBEZPIECZENIE SAMOCHODU
OC komunikacyjne – obowiązkowe ubezpieczenie, które musi posiadać każdy właściciel pojazdu. Możliwość na rozszerzenie standardowego OC o Pakiet Turbo OC z wieloma korzyściami, chociażby gwarancją ochrony zniżek.
HDI Autocasco + – indywidualne dopasowanie ubezpieczenia do potrzeb oraz budżetu, chroni przed zniszczeniem, kradzieżą, próbą włamania oraz uszkodzeniem samochodu.
HDI NNW – jego specyfiką jest ochrona zdrowia oraz życia kierowcy oraz pasażerów w sytuacji nieszczęśliwych wypadków.
HDI Assistance + – ubezpieczenie oferuje pomoc w przypadku awarii, albo kradzieży bądź wypadku przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, na terenie całej Polski i Europy.
HDI Opony – ubezpieczenie obejmuje awarie kół, dętek oraz opon w całej Polsce.
HDI Szyby – natychmiastowa pomoc w sytuacji zniszczenia szyb na terenie Polski, obejmuje zarówno naprawę, jak i wymianę uszkodzonych szyb.
HDI Mini Gap – nieskomplikowane ubezpieczenie chroniące przed kradzieżą. Wypłata odszkodowania wynosi do 3000 zł.

UBEZPIECZENIA
HDI Twój Dom – wersja podstawowa chroni aż od 18 ryzyk, jednakże listę można powiększyć. Specyfiką ubezpieczenie jest pomoc finansowa w przypadku szkody. Atrakcyjna 3 letnia umowa, gdzie ostatni rok płatny jest jedyne 50%.
Podróż – oferta ubezpieczenia zostaje indywidualnie dopasowana do potrzeb klienta, aby chronić osobę ubezpieczoną oraz rodzinę w trakcie podróżowania.
NNW – ochrona przed skutkami ubocznymi nieszczęśliwych wypadków dla ubezpieczonych wraz z rodzinami.

UBEZPIECZENIA FIRM
Pakiet HDI Firma – szeroka oferta, w której skład wchodzi ochrona zarówno mienia, jak i odpowiedzialności cywilnej oraz mienia w formie transportu.
NNW – ubezpieczenie chroni od skutków nieszczęśliwych wypadków w postaci uszkodzenia ciała, rozstroju zdrowia, a nawet śmierci. Ochrona działa zarówno w pracy, w czasie dojazdu oraz powrotu z pracy, a także w zakresie życia prywatnego.
Podróż – ochrona pracowników pracujących poza miastem/siedzibą firmy.
Samochód – szeroko rozbudowana oferta dla przedsiębiorców, którzy posiadają w swoim przedsiębiorstwie od 5 do 15 samochodów.

UBEZPIECZENIA DLA ROLNIKÓW
Obowiązkowe OC rolnika .
Obowiązkowe ubezpieczenie budynków.
Dobrowolne ubezpieczenie mienia.

KONTAKT
Na wszelkie pytania odpowiedzi udzielane są pod numerami telefonu podanymi poniżej od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 20:00, a w soboty od 8:00 do 16:00.
Telefon: 22 499 99 99 lub 801 801 181.
Z kolei w sytuacji zgłaszania szkód należy wysłać SMS o treści SZKODA na numer +48 661 001 581.