Pożyczki bez zaświadczeń o dochodach cieszą się dużym zainteresowaniem. Sprawdzamy, jaką maksymalną wartość mogą mieć takie wygodne pożyczki.

Frazy takie jak na przykład „pożyczka bez zaświadczeń” oraz „pożyczka bez dokumentów” są często wyszukiwane w Internecie. Trudno się temu dziwić, bo opcja otrzymania pieniędzy bez konieczności przesyłania zaświadczeń o dochodach i/lub zatrudnieniu jest bardzo wygodna. Niektóre osoby cenią sobie również prywatność. Dzięki zaciągnięciu pożyczki bez zaświadczeń o dochodach, właściciel firmy lub pracownik z działu kadr nie będzie wiedział o korzystaniu przez nas z oferty „chwilówek”. Oferta pożyczek bez zaświadczeń jest całkiem bogata. Postanowiliśmy sprawdzić, które firmy pozabankowe wyróżniają się największą kwotą dostępną bez weryfikacji dokumentów.

Bez dokumentów można otrzymać nawet 20 000 zł …

Pozabankowi pożyczkodawcy już od dawna licytują się na maksymalną wartość oferowanych „chwilówek”. Taka sytuacja dotyczy również sum wypłacanych bez weryfikacji zaświadczeń o dochodach lub podobnych dokumentów. Po sprawdzeniu aktualnej oferty rynkowej okazuje się, że pożyczki bez zaświadczeń mogą mieć bardzo wysoką wartość. Takie najciekawsze oferty pożyczkowe o dużej wartości zostały przedstawione w poniższej tabeli.

Jeżeli chodzi o maksymalną kwotę pożyczki bez zaświadczeń, to z całą pewnością warto wyróżnić Wongę. Ta firma daje nowym klientom możliwość wnioskowania nawet o 20 000 zł. Identyczny limit wartości pożyczek od Wongi przewidziano dla stałych klientów. Nowi klienci dodatkowo mają możliwość jednorazowego pożyczenia do 3000 zł na okres nieprzekraczający 60 dni w zamian za bardzo małą kwotę (ok. 2 zł – 10 zł). Na pochwałę zasługuje także bardzo długi maksymalny okres spłaty pożyczek bez zaświadczeń oferowanych przez Wongę (60 miesięcy).

Kuki.pl oraz SzybkaGotowka też pożycza bardzo dużo

Pod względem maksymalnej wartości pożyczki bez zaświadczeń, wyróżnia się też Kuki.pl oraz SzybkaGotowka. Obydwie te firmy pożyczkowe bez dokumentów wypłacą stałemu klientowi nawet 15 000 zł. Nowi klienci mogą natomiast otrzymać darmową pożyczkę bez weryfikacji zaświadczeń (Kuki.pl – do 5000 zł, SzybkaGotowka – do 6000 zł). Osoby zainteresowane otrzymaniem pieniędzy bez zaświadczeń na długi okres, powinny sprawdzić ofertę Ferratum Banku, który pożycza do 15 000 zł na 4 lata. Zawsze można polecić również propozycję Vivusa, który nadal nie potrzebuje zaświadczeń od pracodawcy (zobacz poniższa tabela).

Weryfikacja rachunku klienta zastępuje zaświadczenia

W nawiązaniu do analizowanego tematu warto nadmienić, że brak weryfikacji zaświadczeń przez pożyczkodawcę wcale nie oznacza zerowej analizy sytuacji finansowej klienta. Firmy pożyczkowe coraz częściej rezygnują ze sprawdzania zaświadczeń o dochodach i zatrudnieniu, ponieważ dzięki systemom weryfikującym konto bankowe klienta (takim jak np. Kontomatik lub Instantor) posiadają one wgląd w kompletną historię wpływów. Można przypuszczać, że taki wariant z czasem stanie się bardziej popularny wśród rodzimych pożyczkodawców. Już teraz można znaleźć firmy pożyczkowe, które zupełnie zrezygnowały z tradycyjnej weryfikacji konta bankowego klienta przy pomocy przelewu małej kwoty (1 grosz lub 1 złoty) i oferują tylko rozwiązania takie jak np. wspomniany Kontomatik lub Instantor.

Dodaj komentarz