Każdy przedsiębiorca wie, jak trudne może być utrzymanie płynności finansowej. Obecna sytuacja nie ułatwia sprawy. Niektóre gałęzi gospodarki już mocno ucierpiały, inne nie wiedzą czego mogą się spodziewać za kilka, czy kilkanaście dni. Jak poprawić sytuację firmy i radzić sobie z problemami z płynnością finansową? Z pomocą może przyjść faktoring od PragmaGO®.

Wsparcie nie tylko w trudnych czasach

Faktoring to usługa, która wciąż jest mało popularna w Polsce, a to błąd! Wielu przedsiębiorców nie zdaje sobie sprawy, jak bardzo może ona ich wesprzeć w rozwijaniu działalności. Faktoring to nic innego jak sprzedaż nieprzeterminowanych faktur w zamian za gotówkę. Który przedsiębiorca nie chciałby mieć możliwości otrzymania gotówki na długo przed upływem terminu płatności faktury?

Nowoczesne finansowanie od PragmaGO®

PragmaGO® to instytucja pozabankowa, która od ponad 20 lat wspiera małe i średnie przedsiębiorstwa udzielając im finansowania. Na przestrzeni tych lat przeszła ogromną metamorfozę. Z firmy działającej offline przekształciła się w niezwykle nowoczesny fintech wykorzystujący najnowsze technologie, dzięki którym może oferować swoje usług na najwyższym poziomie całkowicie online.

W ofercie PragmaGO® można znaleźć trzy kategorie usług:

  • Faktoring stały – idealne rozwiązanie dla wszystkich tych przedsiębiorców, którzy współpracują z powtarzalnymi kontrahentami. W tej usłudze klient otrzymuje limit (nawet do 1 mln zł), w ramach którego może zgłaszać faktury wystawiany na stałych odbiorców. Cały proces jest niezwykle prosty. Wniosek wystarczy wypełnić jeden raz. Po akceptacji warunków, podpisaniu umowy i jej uruchomieniu, klient zgłasza wszystkie faktury wygodnie w specjalnej Strefie Klienta.
  • Finansowanie pojedynczych faktur – to z kolei doskonały wybór dla tych przedsiębiorców, którzy nie współpracują z powtarzalnymi kontrahentami lub tylko czasami potrzebują szybszego dostępu do gotówki zalegającej w wystawionych fakturach. Wystarczy wypełnić wniosek na stronie www PragmaGO® – załączyć fakturę oraz podać dane swojej firmy i kontrahenta. W ciągu dwóch godzin od potwierdzenia faktury przez odbiorcę gotówka znajdzie się na koncie faktoranta! Jednorazowo można sfinansować faktury nawet do 250 tys. zł.
  • Finansowanie zakupów – w każdej firmie zdarzają się pilne nieprzewidziane wydatki. Z pomocą w takich sytuacjach może przyjść finansowanie zakupów. W ramach usługi PragmaGO® oferuje możliwość odroczenie płatności za zakupy o 30 dni lub rozłożenia jej nawet na 36 wygodnych rat! Można kupić produkt lub zamówić usługę (do wartości 100 tys. zł) u dowolnego dostawcy, a PragmaGO® w ekspresowym tempie przeleje środki na jego konto. Aby ubiegać się o finansowanie zakupów, należy wypełnić prosty wniosek na stronie  – podać dane firmy oraz dostawy i załączyć dokument potwierdzający transakcję.

Ubieganie się o usługi PragmaGO® jest niezwykle proste. W czterech krokach całkowicie online można poprawić płynność finansową przedsiębiorstwa. Wszystko to bez zbędnych formalności i długiego oczekiwania na decyzję!

Dodaj komentarz