Od 3 października Bank BGŻ oferuje studentom konto ePlan z wieloma atrakcyjnymi promocjami. Dodatkowo, rodzice studenta mają możliwość wzięcia pożyczki gotówkowej -na start?. Promocja potrwa do końca października.

Każdy student w wieku 18-26 lat,  który do końca października założy w Banku BGŻ konto ePlan może skorzystać z oferty promocyjnej, dzięki której ePlan jest jeszcze bardziej atrakcyjny. Jest to promocja cenowa dająca możliwość  korzystania przez rok bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce. Nie będzie pobierana także opłata za kartę debetową w przypadku dokonywania transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 100 zł w każdym cyklu miesięcznym.

– ePlan to konto z naszej oferty, które  wydaje się najlepiej odpowiadać na potrzeby studentów . Jego prowadzenie i podstawowa obsługa są całkowicie bezpłatne,  w przypadku wykorzystywania kanału  elektronicznego.  Student bez ponoszenia żadnych opłat może zarządzać własnym budżetem, planować wydatki i co ważne – w ramach promocji wypłacać pieniądze ze wszystkich bankomatów w Polsce – powiedział Andrzej Budasz, dyrektor Departamentu Produktów i Usług Bankowości Detalicznej. Nie bez znaczenia jest także aspekt edukacyjny – studenci  wchodząc w dorosłe życie zaczynają poznawać świat finansów i nabywają doświadczeń w kontaktach z instytucjami finansowymi – dodał A. Budasz.

Ponadto, wystarczy że student przyjdzie do oddziału Banku BGŻ  z rodzicami, gdzie mogą oni otrzymać  -Pożyczkę gotówkową na start?. To bardzo atrakcyjna oferta:  dla pożyczki z ubezpieczeniem oferujemy oprocentowanie 13 % oraz prowizję w wysokości 0 % . Pożyczka może wynieść max. 10 tys. zł.

Na studentów czekają także inne atrakcje. Wszystkie osoby, które w październiku b.r. założą konto ePlan, a następnie wykonają minimum 3 transakcje bezgotówkowe kartą do konta  (każda na min. 20 zł) w terminie do 27 listopada 2012 r.  otrzymają dwa bilety do kina Cinema – City na dowolny film 2D.

Dodatkowo, każdy student, który założy konto ePlan oraz wykona transakcje kartą do konta na min. 100 zł do dnia 27 listopada 2012 r. może wygrać jedno z dziesięciu rocznych stypendiów o wartości 3,5 tys. zł. Wystarczy wykonać zdjęcie, film, lub inny materiał graficzny lub audio-video pod hasłem -Bank BGŻ dobrze służy ludziom – i do dnia 31 października 2012 r. przesłać zgłoszenie wraz z przygotowaną pracą  korzystając z aplikacji dostępnej pod adresem banku na facebook. Stypendia będą wypłacane w siedmiu ratach w okresie od grudnia 2012 r. do czerwca 2013 r. w postaci przelewu na konto ePlan zwycięzcy.

O produkcie – ePlan

  • 0 zł za prowadzenie konta
  • 0 zł krajowe przelewy internetowe
  • 0 zł za złożenie, odwołanie i realizację zlecenia stałego przez Internet
  • 0 zł za wydanie karty płatniczej Debit MasterCard
  • 0 zł za 24-godzinny dostęp do konta poprzez TeleBGŻ i eBGŻ

Dodatkowo dla studenta w ofercie promocyjnej przez rok od założenia konta

  • 0 zł za wypłaty ze  wszystkich bankomatów w Polsce bez prowizji
  • 0 zł  za kartę debetową w przypadku dokonania transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 100 zł, w innym przypadku 4zł

Szczegółowe informacje na www.bgz.pl

Źródło: Bank BGŻ

Dodaj komentarz