Rok bezpłatnych bankomatów dla studentów

Studentom, którzy otworzą rachunek osobisty eKONTO, mBank oferuje promocję w ramach której przez rok mogą bezpłatnie korzystać ze wszystkich bankomatów krajowych i zagranicznych.

– To kolejny etap działań, w których wychodzimy naprzeciw studentom. Przeprowadzone przez nas badania rynkowe wyraźnie pokazują, że darmowa możliwość korzystania ze wszystkich bankomatów jest usługą przez młodzież akademicką szczególnie oczekiwaną. To duża wygoda, ale także ulga dla studenckiego portfela. Przykładowo,  realizując w miesiącu 10 wypłat z obcych bankomatów, żak może zaoszczędzić nawet 50 zł  – podkreśla Arkadiusz Pielechowicz, odpowiedzialny za wprowadzenie promocji w mBanku.

Dodatkowo studenci otwierając obecnie eKONTO, otrzymają za darmo mPykacz – zbliżeniową kartę debetową MasterCard Debit Brelok PayPass w postaci  wygodnego breloka do kluczy. Ponadto, każdy student, który teraz założy rachunek w mBanku, a później  dokona transakcji bezgotówkowych na kwotę co najmniej 100 zł, otrzyma w prezencie pendrive?a.

Uruchomiony w 2000 roku mBank jest dziś największym bankiem wirtualnym oraz trzecim największym bankiem detalicznym w Polsce, obsługującym blisko 2,8 mln klientów. Od lat marka mBanku pozostaje synonimem bankowości elektronicznej. W niezależnych badaniach i plebiscytach mBank regularnie zdobywa tytuł banku najchętniej polecanego przez klientów w Polsce. W roku 2011 został ogłoszony najbardziej przyjaznym bankiem internetowym w prestiżowym plebiscycie -Przyjazny Bank Newsweeka?. Otrzymał też tytuł -Złotego Banku 2011? w plebiscycie -Złoty Bankier?.

Źródło: mBank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj imię