Bank BGŻ BNP Paribas

Kalkulator kredytowy BGŻ BNP PARIBAS

Kwota kredytu
Okres kredytowania (w latach)

Wniosek o kredyt gotówkowy BNP BGŻ Paribas

Podstawowe produkty i oferta BGŻ BNP Paribas

Jak wspomniano wcześniej oferta Banku BGŻ BNP Paribas SA skupia się przede wszystkim na finansowaniu działalności rolniczej. Chcąc jednak konkurować z nowoczesnymi bankami i pełnić rolę jednej z największych instytucji finansowych w Polsce, BGŻ BNP Pariba nieustannie poszerza swoją ofertę.

Obecnie jest bankiem uniwersalnym obsługującym MŚP, korporacje, klientów indywidualnych oraz samorządowych. Największą popularnością cieszą się takie produkty jak rachunki bieżące i firmowe, kredyty oraz finansowanie bieżącej działalności:

  • Pożyczka gotówkowa ‘Oszczędzający Kredyt Gotówkowy’

– oprocentowanie od 4,99%
– ostatni rok bez odsetek
– okres kredytowania od 24 do 84 miesięcy
– wstępna decyzja kredytowa przez telefon
– minimum formalności
Oto link do oferty kredytu

  • Kredyt hipoteczny z niską marżą

Już teraz nie musisz czekać na spadek cen. Jeżeli myślisz o kredycie hipotecznym jednak boisz się zbyt wysokich kosztów to BGŻ BNP Pariba znalazł właśnie rozwiązanie Twoich problemów. Wystarczy, że sprawdzisz ofertę Kredytu hipotecznego z niską marżą.

Prowizja od 0zł za udzielenie kredytu, niskie marże od zaledwie 1.2% oraz możliwość uzyskania dodatkowych środków na dowolny cel w wysokości nawet do 30% wartości kredytu podstawowego. Klienci mogą skorzystać z bogatego pakietu ubezpieczeń oraz wybrać czy wolą spłacać kredyt w racie równej, czy też malejącej.

Suma kredytowania nie może być mniejsza niż 50 tysięcy złotych. Istnieje możliwość odroczenia spłaty do maksymalnie 11 miesięcy (kredyt hipoteczny) i do maksymalnie 29 miesięcy (kredyt budowlany).

  • Kredyt na działalność bieżącą

Kolejnym popularnym produktem Banku BGŻ BNP Paribas jest finansowanie działalności bieżącej. Jeżeli jesteś małym lub średnim przedsiębiorcą i potrzebujesz natychmiastowego dostępu do gotówki, wtedy skorzystaj z oferty Kredytu w rachunku bieżącym lub Ekspres Linii. Dzięki temu zawsze będziesz miał środki na rozliczenia z kontrahentami oraz regulację aktualnych wydatków.

Ekspres Linia jest modyfikacją standardowego kredytu w rachunku bieżącym, która zapewnia stały i szybki dostęp do środków finansowych. Zasady spłaty kredytu są ustalane indywidualnie, a formalności ograniczone do niezbędnego minimum. Oprocentowanie kredytu jest zmienne i ustala się je w oparciu o jednomiesięczną stopę referencyjną WIBOR (którą powiększa marża naliczana dodatkowo przez bank).

  • Kredyt preferencyjny

Oferta skierowana przede wszystkim do rolników i przedsiębiorców z branży agrarnej chcących unowocześnić lub rozwijać swoje gospodarstwo. Kredyt preferencyjny dostępny jest tylko i wyłącznie do końca 2014 roku po bardzo korzystnym oprocentowaniu. Kredytobiorca może liczyć na 3% – część odsetek pokrywa bowiem Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR).

Rolnik może uzyskać nawet 4 miliony złotych niezbędne na zrealizowanie inwestycji. Spłata kredytu musi nastąpić do 20 lat – istnieje możliwość skorzystania z karencji w spłacie kapitału w okresie od 2 do 3 lat.

 

Dnia 30 kwietnia 2015 r. nastąpiło połączenie Banku Gospodarki Żywnościowej (BGŻ) z BNP Paribas Bank Polska. Powstały z dwóch instytucji bank nazywa się Bank BGŻ BNP Paribas. Jest to uniwersalny bank komercyjny, który od lat znajduje się w czołówce największych polskich banków. Jego specjalizacją jest finansowanie gospodarki żywnościowej oraz infrastruktury regionalnej (w tym pośrednio rolnictwa). Ogromną zaletą BGŻ BNP Paribas jest angażowanie się w rozwój lokalnej społeczności.

Do strategicznych celów podmiotu należy ciągłe zwiększanie efektywności oraz zadowolenia klientów. Oprócz tego wzmocnienie wiodącej pozycji w sektorze rolno-spożywczym, rozwój swoich placówek oraz poszerzanie oferty produktowej o nowe instrumenty finansowe.

Co do historii, to w przypadku Banku Gospodarki Żywnościowej zaczyna się ona w 1919 roku. Obecnie – od 15 września 2014 roku – Bank BGŻ stał się częścią francuskiej Grupy BNP Paribas. Wcześniej instytucja znajdowała się pod kontrolą holenderskiego Rabobanku.

Godziny sesji Eliksir:

Sesje przychodzące do Banku BGŻ BNP Paribas – czyli godziny w których bank odnotuje środki na koncie:

  • I sesja przychodząca – 12:00
  • II sesja przychodząca – 15:00
  • III sesja przychodząca – 17:00

Sesje wychodzące z Banku BGŻ BNP Paribas – czyli godziny graniczne, w których bank zaksięgowany przelew wychodzący przekazuje do rozliczenia międzybankowego:

  • I sesja wychodząca – 09:30
  • II sesja wychodząca – 12:30
  • III sesja wychodząca – 15:30

Adres strony: www.bgzbnpparibas..pl
infolinia: 801 321 123 ; +48 22 134 00 00

Adres centrali:
Bank BGŻ BNP Paribas Spółka Akcyjna
01-211 Warszawa, ul. Kasprzaka 10/16

Policz i porównaj

Najnowsze powiązane wpisy

Bank Milenium wprowadza system mobilnych płatności za przejazd autostradą

Szczególnie w czasie wakacyjnych wyjazdów wygoda przy dokonywaniu płatności za przejazd autostradami...

PKO BP ostrzega swoich klientów przed oszustami

Jak informuje portal Wirtualna Polska, bank PKO BP ostrzegł swoich klientów przed...

Getin Bank musi zwrócić swoim klientom pieniądze

Według informacji podanych przez TVN24, decyzją Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów Getin...