BOŚ Bank Kredyt kalkulator

Kalkulator Kredytowy BOŚ Bank

Wyniki

Miesięczna rata kredytu: 0 PLN

Całkowity koszt kredytu: 0 PLN

Podstawowa oferta produktowa Banku Ochrony Środowiska
W koszyku produktowym BOŚ Banku – jak praktycznie każdego, dużego banku uniwersalnego – znajdują się usługi dostosowane do potrzeb klientów indywidualnych, mikro przedsiębiorstw i dużych spółek. Oprócz tego oferta poszerzana jest o instrumenty stworzone z myślą o wspólnotach, samorządach, organizacjach pozarządowych oraz działalności ekologicznej.
Bank oferuje zarówno konta osobiste, jak i oszczędnościowe, karty kredytowe, kredyty, usługi leasingowe, możliwość finansowania działalności przedsiębiorstwa, inwestycje oraz ubezpieczenia. W ofercie szczególną uwagę warto zwrócić na następujące produkty:

Kredyt hipoteczny MDM
Kredyt hipoteczny z programem Mieszkanie dla Młodych przeznaczony dla osób poniżej 35 roku życia. Pozyskane w ramach finansowania środki mogą zostać przeznaczone na nabycie nowopowstałego lokalu mieszkalnego o powierzchni do 75 metrów kwadratowych lub domu jednorodzinnego, którego powierzchnia użytkowa nie przekracza 100 metrów kwadratowych. Wspomniane nieruchomości musiały zostać wybudowane przez dewelopera w ramach prowadzonej działalności gospodarczej (ewentualnie spółdzielnię).
Wkład własny dofinansowywany jest w wysokości 10% w przypadku singli i małżeństw bez dzieci oraz 15% w przypadku rodzin posiadających minimum jedno dziecko. Marża oferowanego przez BOŚ Bank kredytu hipotecznego MDM od 1.09%, czas kredytowania na maksymalnie 35 lat, kredytowanie maksymalnie 95% wartości całej nieruchomości, wakacje kredytowe do 3 miesięcy każdego roku i możliwość wyboru systemu spłaty ratalnej (w formie rat malejących lub prostych).
Korzystając z dodatkowego produktu Banku Ochrony Środowiska, istnieje możliwość obniżenia marży.

EKOkredyt PV
Oferta kredytowa skierowana do klientów indywidualnych pozwalająca na obniżenie rachunków za prąd i cieszenia się zieloną energią we własnym domu. BOŚ Bank udziela środków na zainstalowanie paneli fotowoltaicznych, które zdecydowanie zmniejszają koszty eksploatacji nieruchomości. Na rachunkach za prąd zaoszczędzić można nawet do 2,5 tysiąca złotych rocznie. Partnerzy BOŚ Banku dodatkowo udzielają rabatów na zakup oraz montaż instalacji zamieniającej promieniowanie słoneczne w energię elektryczną.
Możliwość kredytowania pełnej wartości inwestycji, okres kredytowania maksymalnie 15 lat, brak prowizji za udzielenie EKOkredyt PV, marża kredytowa od 3% oraz możliwość skorzystania z pomocy Doradcy ds. Ekologii przy wyborze sposobu finansowania instalacji. Oferta kredytu ekologicznego na montaż instalacji fotowoltaicznych cieszy się dużą popularnością wśród polskich konsumentów.

ekoFaktoring
Bank Ochrony Środowiska reklamuje swoją usługę jako nowoczesny produkt służący do finansowania i zarządzania wierzytelnościami o odroczonej płatności. Korzystając z oferty faktoringowej możesz otrzymać pieniądze już w 48 godzin od momentu wystawienia faktury. W skali roku zaoszczędzisz nawet do 22 tysięcy złotych wysyłając wszystkie faktury w wersji elektronicznej.
Wyspecjalizowana i innowacyjna usługa ekoFaktoringu w BOŚ Banku wspiera działalność MŚP oraz dużych podmiotów, pozwalając uzyskać znaczną przewagę konkurencyjną. Przedsiębiorcy uzyskują natychmiastowy dostęp do gotówki, która normalnie byłaby zamrożona w formie faktur z odroczonymi terminami płatności.

Dom Maklerski BOŚ S.A.
W każdym z oddziałów Banku Ochrony Środowiska istnieje możliwość otwarcia rachunku inwestycyjnego prowadzonego przez DM BOŚ. Dom maklerski prowadzi swój własny serwis informacyjny (bossa.pl), jest pierwszym polskim domem maklerskim oferującym klientom indywidualnym własną platformę rynku Forex (BOSSAFX), dającą również dostęp do innych instrumentów pozagiełdowych.
Dom Maklerski BOŚ S.A. posiada również rozbudowaną ofertę giełdową – klient może skorzystać z usług zarządzania portfelem, obsługi kontraktów zagranicznych, prowadzenia transakcji i tym podobnych.

LOKATY

 • EKOlokata SUPERprocentująca

6-miesięczna EKOlokata SUPERprocentującą nawet na 2,8%. Górna kwota lokaty bez ograniczeń.

 • EKOlokata EUROzyskowna

Oprocentowaniem – do 1,05% w skali roku dla Nowych środków!

 • EKOlokata Urodzinowa

EKOlokata Urodzinowa z atrakcyjnym oprocentowaniem 2,75% aż przez 25 miesięcy. Dodatkowo możesz otrzymać bonus w wysokości 0,25% od kwoty lokaty.

 • EKOlokata z Bonusem

12-miesięczna EKOlokata na 2,50% z możliwością otrzymania dodatkowego Bonusu w wysokości 0,5% od kwoty lokaty.

 • EKOlokata Wysoko Procentująca

9-miesięczna EKOlokata Wysoko Procentująca oprocentowaną aż do 2,65%.

 • EKOlokata Korzystna

4-miesięczna EKOlokata Korzystna oprocentowana do 2,55%.

 • EKOlokata

EKOlokata na 1, 3, 6 lub 12 miesięcy w PLN lub walucie (EUR, USD, GBP) oprocentowana do 1,7%.
Bank Ochrony Środowiska (w skrócie BOŚ) to jeden z polskich banków komercyjnych, posiadający swoją główną siedzibę w Warszawie. Działalność operacyjna podmiotu rozpoczęła się zaraz po przemianach ustrojowych w naszym kraju w 1991 roku. Głównym akcjonariuszem Banku jest Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Oferta banku skierowana jest zarówno do klientów korporacyjnych jak i indywidualnych – wyróżnikiem BOŚ Banku jest oferowanie produktów proekologicznych oraz wspieranie działalności wspólnot mieszkaniowych i samorządów.

Od 1997 roku grupa kapitałowa, którą podmiot tworzy z Domem Maklerskim BOŚ S.A. notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie

Godziny sesji Eliksir:
Sesje przychodzące do Banku Ochrony Środowiska – czyli godziny w których bank odnotuje środki na koncie:

 • I sesja przychodząca – 11:00
 • II sesja przychodząca – 15:00
 • III sesja przychodząca – 17:30

Sesje wychodzące z Banku Ochrony Środowiska – czyli godziny graniczne, w których bank zaksięgowany przelew wychodzący przekazuje do rozliczenia międzybankowego:

 • I sesja wychodząca – 9:30 (dyspozycja musi być złożona do 8:35)
 • II sesja wychodząca – 13:30 (dyspozycja musi być złożona do 12:35)
 • III sesja wychodząca – 16:00 (dyspozycja musi być złożona do 15:00)

Dane kontaktowe:Kod SWIFT EBOSPLPW

Adres strony: www.bosbank.pl
E-mail: kontakt@bosbank.pl

Adres centrali:
BOŚ S.A.,
ul. Żelazna 32, 00-832 Warszawa,
tel.: 801 355 455