BPS Kredyt kalkulator

Kalkulator Kredytowy Bank BPS

Wyniki

Miesięczna rata kredytu: 0 PLN

Całkowity koszt kredytu: 0 PLN

Podstawowe produkty BPS

Tak jak wspomniano powyżej, oferta BPS skierowana jest zarówno do samych banków spółdzielczych będących partnerami grupy jak i do klientów indywidualnych, przedsiębiorstw oraz rolników. Najpopularniejszymi produktami są rachunki, kredyty, konta oszczędnościowe i środki na finansowanie działalności.

  • Kredyt Mój Dom

Kredyt Mój Dom Banku BPS jest liderem popularnych rankingów kredytów hipotecznych. Zgodnie z rankingami Bankier oraz TVN Biznes i Świat na początku tego roku BPS oferował jedne z najniższych rat kredytu.

Pozostałe warunki kredytu Mój Dom to między innymi możliwość uzyskania finansowania nawet do 95% wartości inwestycji, skorzystania z okresu kredytowania wydłużonego do 30 lat oraz szerokiego wachlarza przeznaczenia środków (zakup domu, mieszkania, działki, budowa, remont, i tak dalej). Klientom przysługuje również do 24 miesięcy karencji oraz możliwość wcześniejszej spłaty zaciągniętych zobowiązań.

  • wygodne Konto

WygodneKonto to oferta skierowana do klientów indywidualnych, która łączy w sobie zarówno zalety tradycyjnej jak i internetowej obsługi bankowej. Otwierając wygodneKonto nie płacisz za jego prowadzenie, dostęp do usług e-bankingowych, przelewy, pozyskanie karty płatniczej, wypłaty z bankomatów na terenie kraju oraz prowadzenie rachunku walutowego.

Warunkiem jest jedynie comiesięczne przelewanie na rachunek jednego ze źródła swoich dochodów (wynagrodzenie/renta/emerytura). Wszystkie formalności można załatwić bezpośrednio poprzez Internet.

  • Kredyt obrotowy

Nieodnawialny kredyt obrotowy w ofercie BPS cieszy się bardzo dużą popularnością. Jego nieodnawialność oznacza, że każde uruchomienie transzy kredytu powoduje zmniejszenie o wykorzystaną kwotę środków pieniężnych, które są dostępne w ramach pierwotnej kwoty kredytu.

Skorzystanie z tej formy finansowania daje możliwość łatwego utrzymania niezachwianej płynności finansowej, zapewnienie sobie stałego źródła finansowania działalności bieżącej, skorzystania ze środków w trzech walutach (złotówki, dolary, euro) oraz negocjacji atrakcyjnych stóp procentowych.

  • Pakiet Agro Plus

Pakiet Agro Plus jest oferowaną rachunków bieżących skierowanych do aktywnie działających, nowoczesnych rolników, dla których nie są obce rozwiązania bankowości internetowej oraz obecne technologie płatnicze. W pakiecie Agro Plus znajduje się ROR i szereg usług dodatkowych dostępnych całkowicie za darmo.

Prowadzenie rachunku, dostęp do kont pomocniczych, przelewy i wypłaty z ponad 5000 tysięcy bankomatów w całym kraju są całkowicie bezpłatne. W skład pakietu wchodzi również pomóc w zakresu pozyskiwania dopłat oraz doradztwo w zakresie środków ochrony roślin oraz polityki rolnej w UE.

Godziny sesji Eliksir:

Sesje przychodzące do BPS – czyli godziny w których bank odnotuje środki na koncie:

  • I sesja przychodząca – 11:00-12:00
  • II sesja przychodząca – 15:00-16:00
  • III sesja przychodząca – 17:00-18:00

Sesje wychodzące z BPS – czyli godziny graniczne, w których bank zaksięgowany przelew wychodzący przekazuje do rozliczenia międzybankowego:

  • I sesja wychodząca – 06:30-08:30
  • II sesja wychodząca – 12:00
  • III sesja wychodząca – 14:00-15:00

Dane kontaktowe:Kod SWIFT POLUPLPR

Adres strony: www.bankbps.pl
E-mail: kontakt@bankbps.pl

Adres centrali:
Bank Polskiej Spółdzielczości Spółka Akcyjna
ul. Grzybowska 81, 00-844 Warszawa