BPS

Podstawowe produkty BPS

Tak jak wspomniano powyżej, oferta BPS skierowana jest zarówno do samych banków spółdzielczych będących partnerami grupy jak i do klientów indywidualnych, przedsiębiorstw oraz rolników. Najpopularniejszymi produktami są rachunki, kredyty, konta oszczędnościowe i środki na finansowanie działalności.

  • Kredyt Mój Dom

Kredyt Mój Dom Banku BPS jest liderem popularnych rankingów kredytów hipotecznych. Zgodnie z rankingami Bankier oraz TVN Biznes i Świat na początku tego roku BPS oferował jedne z najniższych rat kredytu.

Pozostałe warunki kredytu Mój Dom to między innymi możliwość uzyskania finansowania nawet do 95% wartości inwestycji, skorzystania z okresu kredytowania wydłużonego do 30 lat oraz szerokiego wachlarza przeznaczenia środków (zakup domu, mieszkania, działki, budowa, remont, i tak dalej). Klientom przysługuje również do 24 miesięcy karencji oraz możliwość wcześniejszej spłaty zaciągniętych zobowiązań.

  • wygodneKonto

WygodneKonto to oferta skierowana do klientów indywidualnych, która łączy w sobie zarówno zalety tradycyjnej jak i internetowej obsługi bankowej. Otwierając wygodneKonto nie płacisz za jego prowadzenie, dostęp do usług e-bankingowych, przelewy, pozyskanie karty płatniczej, wypłaty z bankomatów na terenie kraju oraz prowadzenie rachunku walutowego.

Warunkiem jest jedynie comiesięczne przelewanie na rachunek jednego ze źródła swoich dochodów (wynagrodzenie/renta/emerytura). Wszystkie formalności można załatwić bezpośrednio poprzez Internet.

  • Kredyt obrotowy

Nieodnawialny kredyt obrotowy w ofercie BPS cieszy się bardzo dużą popularnością. Jego nieodnawialność oznacza, że każde uruchomienie transzy kredytu powoduje zmniejszenie o wykorzystaną kwotę środków pieniężnych, które są dostępne w ramach pierwotnej kwoty kredytu.

Skorzystanie z tej formy finansowania daje możliwość łatwego utrzymania niezachwianej płynności finansowej, zapewnienie sobie stałego źródła finansowania działalności bieżącej, skorzystania ze środków w trzech walutach (złotówki, dolary, euro) oraz negocjacji atrakcyjnych stóp procentowych.

  • Pakiet Agro Plus

Pakiet Agro Plus jest oferowaną rachunków bieżących skierowanych do aktywnie działających, nowoczesnych rolników, dla których nie są obce rozwiązania bankowości internetowej oraz obecne technologie płatnicze. W pakiecie Agro Plus znajduje się ROR i szereg usług dodatkowych dostępnych całkowicie za darmo.

Prowadzenie rachunku, dostęp do kont pomocniczych, przelewy i wypłaty z ponad 5000 tysięcy bankomatów w całym kraju są całkowicie bezpłatne. W skład pakietu wchodzi również pomóc w zakresu pozyskiwania dopłat oraz doradztwo w zakresie środków ochrony roślin oraz polityki rolnej w UE.

Bank Polskiej Spółdzielczości Spółka Akcyjna

BPS działa na naszym rodzimym rynku nieprzerwanie od 1992 roku. Początkowo pod szyldem Gospodarczego Banku Południowego-Zachodniego. W 2002 roku miejsce miało przyłączenie pięciu banków regionalnych, co w efekcie doprowadziło do powstania Banku Polskiej Spółdzielczości.

Obecnie BPS zrzesza ponad 360 banków spółdzielczych w całej Polsce tworząc największy podmiot tego typu w naszym kraju. Łącz funkcje banków komercyjnych oraz zrzeszających posiada bardzo wyjątkowy profil działalności mogą świadczyć szeroki zakres usług dla swoich banków partnerskich. Oprócz tego w ponad 50 placówkach oferuje innowacyjne produkty klientom korporacyjnych, MŚP oraz klientom detalicznym.

Warto zwrócić uwagę, że bankowość spółdzielcza to jedna z najstarszych gałęzi spółdzielczości w Polsce i funkcjonuje już ponad półtora wieku. Misja banków spółdzielczych od tego czasu jednak nie uległa zmianie – działalność podmiotów oparta jest jedynie o rodzimy kapitał. Co więcej starają się one kultywować polskie tradycje.

Godziny sesji Eliksir:

Sesje przychodzące do BPS – czyli godziny w których bank odnotuje środki na koncie:

  • I sesja przychodząca – 11:00-12:00
  • II sesja przychodząca – 15:00-16:00
  • III sesja przychodząca – 17:00-18:00

Sesje wychodzące z BPS – czyli godziny graniczne, w których bank zaksięgowany przelew wychodzący przekazuje do rozliczenia międzybankowego:

  • I sesja wychodząca – 06:30-08:30
  • II sesja wychodząca – 12:00
  • III sesja wychodząca – 14:00-15:00

Kod SWIFT POLUPLPR

Adres strony: www.bankbps.pl
E-mail: kontakt@bankbps.pl

Adres centrali:
Bank Polskiej Spółdzielczości Spółka Akcyjna
ul. Grzybowska 81, 00-844 Warszawa

Kalkulator kredytowy BPS

Policz i porównaj

Najnowsze powiązane wpisy

Bank Milenium wprowadza system mobilnych płatności za przejazd autostradą

Szczególnie w czasie wakacyjnych wyjazdów wygoda przy dokonywaniu płatności za przejazd autostradami...

PKO BP ostrzega swoich klientów przed oszustami

Jak informuje portal Wirtualna Polska, bank PKO BP ostrzegł swoich klientów przed...

Getin Bank musi zwrócić swoim klientom pieniądze

Według informacji podanych przez TVN24, decyzją Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów Getin...