BRE Bank kredyt kalkulator

Kalkulator Kredytowy BRE Bank

Wyniki

Miesięczna rata kredytu: 0 PLN

Całkowity koszt kredytu: 0 PLN

Podstawowe produkty oraz usługi

Od czasu scalenia poszczególnych podmiotów Grupy w jedność, w ofercie mBanku znalazły się wszystkie instrumenty i produkty wcześniej oferowane jedynie w zakresie poszczególnych marek BRE Banku. Dzięki temu mBank stał się uniwersalną instytucją – w jednym miejscu mogącą obsłużyć klientów indywidualnych, klientów private-bankingowych, MŚP oraz korporacyjnych.

W ofercie znajdujemy wszystkie najistotniejsze produkty bankowe. Największą popularnością cieszą się natomiast depozyty, rachunki oszczędnościowe uraz usługi pożyczkowe oraz kredytowe. Do tych najistotniejszych możemy zaliczyć:

  • Kredyt Hipoteczny

Obecnie klienci zainteresowani kredytem hipotecznym mogą skorzystać z promocji -Jeden kredyt wiele możliwości?. W jego ramach środki przyznawane są na budowę, zakup domu lub mieszkania. Możliwe jest refinansowanie kredytów pozyskanych w innych bankach oraz wydłużenie okresu spłaty nawet do 40 lat.
Kredyt udzielany jest tylko i wyłącznie w polskiej walucie dzięki czemu kredytobiorca nie musi obawiać się nagłych ruchów na rynkach walutowych – niekorzystnych dla jego inwestycji. Istnieje jednocześnie możliwość spłaty kredytu we wcześniejszym okresie bez ponoszenia opłat (konieczne jest negocjowanie warunków z bankiem).Wnioski kredytowe można składać drogą elektroniczną lub telefonicznie. Decyzje podejmowane są bardzo szybko i pozbawione nadmiernej ilości formalności.

  • Private Banking

Specjalizacja dawnej marki BRE Private Banking & Wealth Management – usługi w tym zakresie świadczone są nieprzerwanie od 1995 roku. BRE Bank był jednym z pierwszych oferujących bankowość prywatną na najwyższym poziomie w Polsce.
Z oferty skorzystać mogą jedynie Ci klienci, których wartość aktywów płynnych przekracza jeden milion złotych. Dla ich potrzeb tworzony jest unikatowy wachlarz produktów bankowych oraz atrakcyjne oferty kredytowe. Uzupełnieniem oferty jest doradzono inwestycyjne oraz możliwość zarządzania aktywami klienta.

  • Finansowanie dla MŚP

Jako mały lub średni przedsiębiorca często możesz cierpieć z powodu braku płynności kapitałowej. Jej utrzymanie jest natomiast niezbędne w celu finansowania bieżącej działalności. BRE Bank doskonale to rozumie dlatego w ofercie Finansowanie dla MŚP proponuje Ci nawet do 900 tysięcy złotych na pokrycie bieżących wydatków i realizację zobowiązań.
Procedura jest w pełni uproszczona i decyzję poznajesz już w przeciągu 24 godzin. Oprócz samego pozyskania środków Twoje przedsiębiorstwo może liczyć na doradztwo w zarządzaniu przepływami pieniężnymi firmy, zapewnienie komfortu w planowaniu wydatków oraz błyskawiczny dostęp do uzyskanych pieniędzy.

  • Leasing pojazdów

Jeżeli w swojej działalności korzystasz z pojazdów, których masa nie przekracza 3,5 tony (prawo jazdy kategorii B), wtedy oferta BRE Banku dotycząca leasingu pojazdów jest skierowana właśnie do Ciebie. 0% udziału własnego, okres finansowania przez 6 lat i możliwość uiszczania opłat w złotówkach lub w euro.Finansować można pojedyncze pojazdy lub całą flotę samochodów do 3,5 tony. Uzupełnieniem oferty są atrakcyjne pakiety ubezpieczeń oraz pomoc w przypadku konieczności likwidacji szkód.

Od ponad dziesięciu lat BRE Bank oferuje swoje usługi pod kilkoma różnymi markami – mowa tutaj o mBanku, MultiBanku, BRE Banku oraz BRE Private Banking & Wealth Management. Grupa BRE jest jednym z największych banków na terenie całej Polski. Łącznie posiada ponad 4 miliony klientów w naszym kraju i dodatkowo w Czechach oraz na Słowacji. Charakter oferty każdej z marek jest całkowicie inny – bankowość internetowa, tradycyjna, korporacyjna oraz private banking, to wszystkich marki łączy dbałość o najwyższą jakość, chęć posiadania jak najwyższych relacji z klientami oraz innowacyjność w tworzeniu nowych produktów.

W związku z tym 25 listopada 2013 roku Grupa BRE Bank stała się Grupą mBanku i doszło do scalenia nazw wszystkich podmiotów. Marka mBank – zastąpiła nazwy stosowane dotychczas czyli BRE Private Banking & Wealth Management, MultiBank oraz BRE Bank.

Godziny sesji Eliksir:

Sesje przychodzące do BRE Banku – czyli godziny w których bank odnotuje środki na koncie:

  • I sesja przychodząca – 11:00-11:20
  • II sesja przychodząca – 14:15-14:30
  • III sesja przychodząca – 17:00-17:15

Sesje wychodzące z BRE Banku – czyli godziny graniczne, w których bank zaksięgowany przelew wychodzący przekazuje do rozliczenia międzybankowego:

  • I sesja wychodząca – 08:00
  • II sesja wychodząca – 11:30
  • III sesja wychodząca – BRAK

Dane kontaktowe: Adres strony: www.mbank.pl
E-mail: kontakt@mbank.pl

Adres centrali:
mBank S.A.
Bankowość Detaliczna
Skrytka Pocztowa 2108
90-959 Łódź 2