FM Bank Kredyt kalkulator

Kalkulator Kredytowy FM Bank

Wyniki

Miesięczna rata kredytu: 0 PLN

Całkowity koszt kredytu: 0 PLN

Podstawowa oferta i produkty FM Banku PBP

Wprowadzając dwie marki handlowe do jakich należą Bank SMART oraz BIZ Bank, FM Bank PBP miał możliwość dywersyfikacji swoich dotychczasowych usług i wydzielenia tych skierowanych do klientów indywidualnych, jak i do klientów korporacyjnych. Dzięki temu każdy z podmiotów skupia się na jednej gałęzi działalności, a całość koordynowana jest przez FM Bank PBP.

Pozwala to na zdecydowanie lepsze dopasowanie oferty do potrzeb każdego klienta i świadczenie usług na najwyższym poziomie. Do najpopularniejszych produktów obu marek handlowych zalicza się:

SMART Konto – Bank SMART

SMART Konto to pierwszy w pełni mobilny rachunek bankowy w naszym kraju. Mamy gwarancję darmowego prowadzenia – bezpłatnych płatności kartą, dostępu do gotówki za darmo na całym świecie, możliwość założenia konta z poziomu telefonu komórkowego, dostęp do pełnego serwisu transakcyjnego w smartfonie oraz dodatkowych usług głosowych.

Promocja darmowych wypłat z bankomatów zagranicą trwa do końca 2014 roku. Następnie pierwsze trzy wypłaty są bezpłatne, pozostałe obciążane natomiast standardowym wśród polskich banków oprocentowaniem (3% od wysokości pobranej kwoty).

SMART Procent – Bank SMART

Według najnowszych rankingów konto oszczędnościowe SMART Procent jest najlepszą ofertą na polskim rynku. Klienci korzystający z tej formy oszczędzania mogą liczyć na naprawdę wysokie oprocentowanie, darmowy przelew w przeciągu miesiąca na konto bieżące w Banku SMART, gwarancję stałości odsetek podczas wypłaty środków, swobodny dostęp do pieniędzy 24 godziny na dobę i możliwość dokonania przelewu na dowolny rachunek w obszarze Polski.

Od pierwszego dnia zdeponowania środków otrzymujesz 4% do kwoty 50 tysięcy złotych. Powyżej tej sumy, każda dodatkowa złotówka oprocentowana będzie w wysokości 3%.

Kredyt BIZ dla Profesjonalistów – BIZ Bank

Produkt znajdujący się w ofercie BIZ Banku, skierowany do profesjonalistów w swoim fachu wykonujących szereg wolnych zawodów (komorników, biegłych rewidentów, rzeczoznawców majątkowych, lekarzy, i tak dalej). Dzięki programowi Kredyt BIZ dla Profesjonalistów mogą uzyskać oni do 350 tysięcy dodatkowych środków a wszystkie formalności załatwiane są online.

Czas kredytowania to nie więcej niż 10 lat. Brak konieczności posiadania dodatkowych poręczycieli, bardzo atrakcyjne oprocentowanie i raty rozkładane według upodobań kredytobiorcy.

Faktoring – BIZ Bank

Usługi faktoringowe świadczone przez BIZ Bank to możliwość negocjowania rabatów u dostawców w zamian za płatności gotówkowe, skuteczne zarządzanie należności, szansa pozyskania dodatkowych odbiorców, minimalizacja ryzyka związanego z prowadzeniem działalności i tak dalej.

Klient ma możliwość skorzystania z faktoringu z regresem, bez regresu lub bez regresu z polisą klienta – najlepsze rozwiązanie wybierane jest razem z konsultantem banku i dopasowywane do potrzeb oraz możliwości klienta.

FM Bank PBP Powstał z połączenia w 2013 roku FM Banku oraz Polskiego Banku Przedsiębiorczości (PBP). Tradycje FM Banku PBP sięgają roku 1994 kiedy to Polsko-Amerykański Fundusz Przedsiębiorczości założył Fundusz Mikro, którego celem było wsparcie rozwoju małych przedsiębiorstw. Ogromną rolę w powstaniu obecnego podmiotu odegrał również 1995 rok, kiedy WestLB Bank Polska otrzymał niezbędne licencje na prowadzenie działalności.

Oba podmioty pod obecnymi nazwami, a mianowicie FM Bank oraz Polski Bank Przedsiębiorczości (PBP) na rynku pojawiły się w 2010 roku po kampaniach rebrandingowych. W 2013 dochodzi do ostatecznej fuzji, a rok później (czerwiec 2014) FM Bank PBP SA wprowadza na rynek dwie marki handlowe – Bank SMART oraz BIZ Bank.

Oferta Bank SMART skierowana jest przede wszystkim dla klientów mobilnych, którzy chcą mieć dostęp do swojego konta niezależnie od tego gdzie się znajdują. BIZ Bank kontynuuje natomiast misję oraz wizję PBP i skupia się na wspieraniu polskiej przedsiębiorczości, w tym przede wszystkim MŚP.
Godziny sesji Eliksir:

Sesje przychodzące do FM Banku PBP – czyli godziny w których bank odnotuje środki na koncie:

  • I sesja przychodząca – 11:30
  • II sesja przychodząca – 15:30
  • III sesja przychodząca – 10:00 dnia następnego

Sesje wychodzące z FM Banku PBP – czyli godziny graniczne, w których bank zaksięgowany przelew wychodzący przekazuje do rozliczenia międzybankowego:

  • I sesja wychodząca – 17:00 dnia poprzedniego
  • II sesja wychodząca – 12:00
  • III sesja wychodząca – 15:00

Dne kontaktowe:Adres strony: www.fmbankpbp.pl/
E-mail: info@fmbankpbp.pl

Adres centrali:
FM Bank PBP SA
ul. Domaniewska 39A
02-672 Warszawa

Tel.: +48 22 6530500
Fax: +48 22 6530501