Getin Bank Kredyt kalkulator

Kalkulator Kredytowy Getin Bank

Wyniki

Miesięczna rata kredytu: 0 PLN

Całkowity koszt kredytu: 0 PLN

Najpopularniejsze produkty i oferta Getin Banku

Kredyty hipoteczne

W ofercie Getin Banku znajdują się cztery różne kredyty hipoteczne. Dopasowane są do potrzeb różnych klientów indywidualnych i pozwalają zrealizować marzenia o posiadaniu własnego mieszkania lub wybudowaniu jednorodzinnego domu:

  • Kredyt mieszkaniowy Mieszkanie dla Młodych – program współfinansowany przez polski rząd w ramach programu Mieszkanie dla Młodych,
  • Kredyt hipoteczny EKO – kredyt współfinansowany z dotacji Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska Gospodarki Wodnej od kredytów na budowę domów energooszczędnych. Za sprawą tego rozwiązania zyskuje się podwójnie – oszczędzając energię oraz pieniądze,
  • Kredyt hipoteczny Gwarantowany – podstawowa i najpopularniejsza oferta kredytowa w Getin Banku. Gwarancja niskiej raty i zapewnienie, że utrzyma się na tym samym poziomie nawet przez 10 lat. Oprócz tego możliwość wzięcia kredytu aż na 95% wartości inwestycji, miesięczne wakacje kredytowe w każdym roku i okres trwania umowy rozłożony nawet na 30 lat,
  • Kredyt hipoteczny EURO-PLN – innowacyjna oferta, dzięki której klient płaci kredyt w złotówkach jednak może skorzystać z oferty rat tak niskich jak w przypadku kredytów walutowych.

Kredyty samochodowe

W ofercie kredytów samochodowych Getin Banku, będącego liderem tego segmentu kredytowania w Polsce znajdują się trzy różne formy tejże pożyczki przyznawane osobom fizycznym. Największym zainteresowaniem klientów cieszy się jednak Kredyt Niski Procent, dzięki któremu bez większego obciążenia dla domowego budżetu można pozwolić sobie na zakup atrakcyjnego samochodu.

Decyzja kredytowa podejmowana jest w przeciągu dwóch godzin, warunki oprocentowanie naprawdę preferencyjne a kredyt udzielany jest do 110% wartości zabezpieczenia w postaci samochodu.

Z kredytowania można skorzystać zarówno w przypadku pojazdów nowych jak i używanych – wszystkie formalności ograniczane są do minimum a bank negocjuje z klientem dopasowanego do jego potrzeb oraz możliwości warunki spłaty zobowiązania.

Lokaty walutowe

Lokaty walutowe Getin Banku pozwalają klientom detalicznym czerpać stałe i bezpieczne dochody dzięki lokowaniu oszczędności w obcych walutach. W ofercie banku znajdują się depozyty w walucie amerykańskiej, europejskiej, szwajcarskiej oraz brytyjskiej. Konsumenci mogą wybierać lokaty a-vista oraz na okres od jednego miesiąca do trzech lat. Lokaty posiadają atrakcyjne, stałe oprocentowanie.

Najlepiej oprocentowanym okazuje się być frank szwajcarski, w jego przypadku należy jednak obawiać się największej zmienności rynkowej.

Getin Bank to jedna z części Getin Noble Banku SA reprezentująca jego pion bankowości detalicznej. Historia instytucji finansowej rozpoczęła się 3 października 1990 roku -wtedy jednak pod nazwą Górnośląskiego Banku Gospodarczego SA (GBG Bank). W 2004 roku zdecydowano się na zmianę nazwy instytucji na Getin Bank SA.

W 2010 roku byliśmy świadkami połączenia Getin Banku z Noble Bankiem, co w efekcie doprowadziło do powstania Getin Noble Bank SA. Obie instytucje finansowe należą do Getin Holding zarządzanego przez te same spółki.

O ile Getin Bank skupia się na ofercie detalicznej to posiada bardzo rozbudowany zasób usług i produktów skierowanych do klientów indywidualnych oraz MŚP. Specjalizacją instytucji jest sprzedaż kredytów mieszkaniowych, samochodowych oraz gotówkowych. Na polskim rynku należy również do liderów w zakresie sprzedaży kredytów konsumpcyjnych, szczególnie pod zakup samochodów.

Na początku 2014 roku Getin Bank posiadał 500 własnych oddziałów oraz placówek partnerskich w każdym z największych polskich miast. Marka bankowości detalicznej służy również do rozwoju oferty bankowości internetowej. Instytucja została również pierwszym podmiotem bankowym w Polsce, który uruchomił całkowicie samoobsługowy oddział bankowy – klienci mogą w nim samodzielnie korzystać z funkcjonalności i oferty oddziałów stacjonarnych.

Weź pożyczkę

Godziny sesji Eliksir:

Sesje wychodzące w Getin Banku:

  • 1 sesja – 08:20
  • 2 sesja – 12:15
  • 3 sesja – 14:30

Sesje przychodzące w Getin Banku:

  • 1 sesja – 10:30
  • 2 sesja – 14:20
  • 3 sesja – 17:00

Dane kontaktowe:Kod SWIFT GBGCPLPK

Adres strony: www.getinbank.pl
E-mail: kontakt@getinbank.pl

Adres centrali: Getin Noble Bank Spółka Akcyjna
ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa