Inteligo Kredyt kalkulator

Kalkulator Kredytowy Inteligo

Wyniki

Miesięczna rata kredytu: 0 PLN

Całkowity koszt kredytu: 0 PLN

Podstawowe produkty Inteligo

Platforma Inteligo skupia się na elektronicznej obsłudze klientów, specjalizując w usługach oraz produktach oferowanych online. Z rozwiązań systemu korzysta obecnie sześć różnych podmiotów finansowych. Platforma integruje w sobie wszystkie możliwe kanały dostępu – transakcje zlecane przez klientów mogą być więc nie tylko poprzez terminale www, ale również telefoniczne, IVR-em, SMS-em, FAX-em lub mailowo.

Podstawowe usługi obejmują operacje bankowe, usługi kredytowe, depozyty, ubezpieczenia, inwestycje (fundusze), obligacje, płatności online oraz obsługę zakupów internetowych.

Konto indywidualne Inteligo

Korzystając z oferty banku Inteligo w zakresie rachunków dla osób fizycznych nie płacimy nic za otwarcie i prowadzenie konta, przelewy krajowe (w tym zlecenia stałe realizowane poprzez Internet), wydanie i używanie karty (jeżeli dokonamy transakcji za minimum 100 złotych miesięcznie) oraz za wypłaty z bankomatów należących do PKO BP, BZ WBK i Nordea Bank Polska.

Utworzenie konta jest niezwykle proste. Wystarczy wypełnić krótki wniosek online. Po jego przesłaniu do centrali kontaktuje się z nami przedstawiciel Inteligo i po dopełnieniu wszystkich formalności kurier dostarcza nam specjalnie przygotowaną umowę. Po jej podpisaniu i odesłaniu konto jest aktywowane a całość trwa zazwyczaj kilkadziesiąt godzin. Konto Inteligo PLN – kontakt z doradcą

Oprócz tego istnieje możliwość założenia konta wspólnego dla maksymalnie trzech osób – każda z nich otrzymuje swoją własną kartę, a taryfikator opłat pozostaje dokładnie taki sam!

Hop lokata z zyskiem do 7%

Dzięki hop lokacie Inteligo Twój zysk może podskoczyć nawet do 7%. Zakładając lokatę poprzez Internet oszczędzasz swój czas i pozwalasz oszczędnością zarabiać na siebie z każdym miesiącem coraz więcej – dochodząc do poziomu 7% w skali rocznej.

Lokata otwierana jest na okres maksymalnie dwunastu miesięcy – oprocentowanie przez pierwsze 11 waha się w przedziale 1-3,5% cały czas stopniowo wzrastając. W miesiącu ostatnim wynosi natomiast wspomniane 7%. Należy pamiętać, że zysk podlega opodatkowaniu podatkiem dochodowym w wysokości 19% – pobierany w dniu kapitalizacji odsetek.

Minimalna kwota wpłaty to 1000 złotych – nie istnieje ograniczenie co do kwoty maksymalnej. W przypadku przedterminowego zerwania lokaty klient nie traci odsetek, które zostały naliczone do tej pory.

IKO Inteligo

IKO to specjalna aplikacja przygotowana dla klientów indywidualnych banku Inteligo, która służy do dokonywania płatności mobilnych. Do skorzystania z tego rozwiązania wystarczy telefon komórkowy (działający najlepiej w oparciu o system Android lub iOS albo pochodne z obsługą Javy).

Następnie przy pomocy aplikacji płacić można w Internecie, standardowych sklepach oraz dokonywać wypłat z bankomatu. Całość jest niezwykle prosta – wystarczy zalogować się korzystając z indywidualnego PINu, odczytać kod IKO z ekranu aplikacji, wprowadzić go na terminalu do płatności kartą, dokonać potwierdzenia transakcji w telefonie i zaakceptować potwierdzenie. Całość działa niezwykle sprawnie i jest szybsza od standardowych płatności kartą.

Własny Kąt Hipoteczny

Jako, że platforma Inteligo obsługiwana jest przez PKO BP oferta kredytów hipotecznych banków pokrywa się. Klienci Inteligo mogą skorzystać z oferty Własnego Kąta Hipotecznego, który w 2013 roku został uznany za jeden z najlepszych polskich kredytów hipotecznych. Kredytobiorcy sięgający po ofertę mogą liczyć na atrakcyjne, negocjowane indywidualnie warunki cenowe, finansowanie do maksymalnie 95% wartości inwestycji, wydłużony okres kredytowanie (35 lat), możliwość skorzystania z jednorazowych (w przeciągu roku) wakacji kredytowych oraz karencji kredytowej w okresie do 36 miesięcy.

Inteligo jest internetowym rachunkiem bankowym zarządzanym i prowadzonym przez PKO BP. Usługa powstała jeszcze na początku 2000 roku jako jeden z pierwszych systemów bankowości elektronicznej w naszym kraju. Za projektem stali konsultanci przedsiębiorstwa McKinsey – gotowy produkt pod nazwą Inteligo został wsparty i przejęty jeszcze tego samego roku przez Bankgesellshaft Berlin AG – jedną z największych instytucji finansowych działających w państwie naszych zachodnich sąsiadów.

Oferta Inteligo została wprowadzona na rynek w maju 2001 roku, poprzedzona zakrojoną na szeroką skalą kampanią promocyjną. Od końca 2002 roku Inteligo prowadzi bank PKO BP. Warto zauważyć, że w latach 2007 i 2010 rachunek wyróżniono prestiżową nagrodą najlepszego konta internetowego w Polsce.

Godziny sesji Eliksir:
Sesje przychodzące do Inteligo – czyli godziny w których bank odnotuje środki na koncie:

  • I sesja przychodząca – 11:30
  • II sesja przychodząca – 15:10
  • III sesja przychodząca – 17:30

Sesje wychodzące z Inteligo – czyli godziny graniczne, w których bank zaksięgowany przelew wychodzący przekazuje do rozliczenia międzybankowego:

  • I sesja wychodząca – 06:00
  • II sesja wychodząca – 11:45
  • III sesja wychodząca – 14:30

Dane kontaktowe:Kod SWIFT BPKOPLPW

Adres strony: www.inteligo.pl
E-mail: kontakt@inteligo.pl

Adres centrali:
Inteligo
Powszechna Kasa Oszczędności
Bank Polski Spółka Akcyjna
Pl. Bankowy 2
00-095 Warszawa