Kasa Stefczyka

Podstawowe produkty i usługi Kasy Stefczyka

Kasa Stefczyka jako instytucja uniwersalna świadczy szereg usług skierowanych zarówno do klientów indywidualnych, MŚP, jak i klientów korporacyjnych. Całość uzupełniania jest o produkty ubezpieczeniowe. Największą popularnością w ofercie Kasy cieszą się rachunki bieżące, pożyczki, lokaty oraz szereg produktów hipotecznych. W przypadku przedsiębiorców są to przede wszystkim instrumenty pozwalające na finansowanie bieżącej działalności. Do najczęściej wybieranych przez klientów produktów Kasy Stefczyka zaliczyć można:

  • Konto Osobiste IKS Classic

Indywidualne Konto Spółdzielcze w ofercie Classic jest przeznaczone dla wszystkich tych, którzy chcą skorzystać z wyjątkowej oferty Kasy Stefczyka i mieć dostęp do najważniejszych usług finansowych w jednym miejscu. IKS Classic pełni rolę tradycyjnego rachunku uzupełnionego o najważniejsze udogodnienia – kartę płatniczą oraz całodobowy dostęp do bankowości elektronicznej.

Wszystkie opłaty za prowadzenie konta (wypłaty z bankomatów, obsługa karty i bankowość internetowa) wynoszą osiem złotych miesięcznie. Osoby poniżej 25 roku życia mogą liczyć jednak na w pełni darmowy dostęp korzystając z oferty Konto dla Młodych.

  • Kredyt Mieszkaniowy

Zakup lub budowa nieruchomości zawsze jest ogromnym wyzwaniem. Przeciętnie zarabiający Polak nie jest w stanie pokryć takiej inwestycji z własnych środków. Właśnie dlatego o pomoc warto zwrócić się do Kasy Stefczyka, gdzie można uzyskać hipoteczny kredyt mieszkaniowy.

Kredyt mieszkaniowy w Kasie Stefczyka można wykorzystać na zakup, budowę, nadbudowę, przebudowę lub rozbudowę budynku mieszkalnego albo domu oraz szereg innych celów mieszkalnych. Środki przyznawane są w polskiej walucie na maksymalnie 100% całej wartości inwestycji. Maksymalny okres kredytowania to 30 lat (najkrótszy 5). Oprocentowanie jest naprawdę atrakcyjne, jednocześnie klienci mają możliwość korzystania z wakacji kredytowych na naprawdę konkurencyjnych warunkach.

  • Rachunek Firmowy Tandem

Jeżeli prowadzisz własną działalność gospodarczą i wiesz, że najcenniejszy w biznesie jest czas, wtedy skorzystaj z oferty Rachunku Firmowego Tandem. Wysoka funkcjonalność i dostępność oferowanych usług przypadnie do gustu nawet najbardziej wybranym klientom.

Obecnie jest to jedno z najtańszych kont firmowych na naszym rodzimym rynku, które oferuje dostęp do ponad 400 placówek na terenie całego kraju, bezpłatny kontakt z doradcą finansowym, opłaty w wysokości zaledwie 8 złotych miesięcznie.

  • Mikrolinia pożyczkowa

Kolejny produkt w ofercie Kasy Stefczyka skierowany do przedsiębiorców – szczególnie z sektora MŚP. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych osób, które dopiero stawiają pierwsze kroki w biznesie – zapewniające stały dostęp do gotówki. Mikrolinia pożyczkowa zadba o to, abyś nigdy więcej nie musiał przejmować się potencjalnym brakiem płynności finansowej.

W każdej chwili możesz otrzymać nawet do 10 tysięcy złotych na wydatki związane z bieżącą działalnością przedsiębiorstwa. Od przyznanego limitu nie płaci się odsetek jeżeli się z niego nie korzysta.

Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa imienia Franciszka Stefczyka założona została w 1993 roku. W pierwszych latach działalności kierowała swoje usługi jedynie do pracowników przedsiębiorstw morskich, przybierając branżowy charakter. W 2010 roku miejsce miał natomiast rebranding na Kasę Stefczyka i rozszerzenie działalności.

Kasa Stefczyka w swojej działalności nawiązuje do tradycji spółdzielczych jeszcze z XIX wieku. Franciszek Stefczyk będący patronem instytucji jest ojcem idei finansowej samopomocy na terenach naszego kraju. Niestety rozwój ówczesnego SKOK-u został zahamowany przez drugą wojnę światową. Dopiero po zmianach ustrojowych instytucja mogła powrócić na polski rynek i kontynuować piękne tradycje sprzed półtora wieku.

Do głównych celów Kasy należy propagowanie gospodarności oraz oszczędności oraz kształtowanie umiejętności sprawnego zarządzania finansami przez gospodarstwa domowe oraz przedsiębiorstwa.

Adres strony: www.kasastefczyka.pl
E-mail: kasa@kasastefczyka.pl

Adres centrali:
SKOK im. F. Stefczyka
ul. Legionów 126-128
81-472 Gdynia
tel: 801 600 100
fax: 58 782 80 31

Godziny sesji Eliksir:

Sesje przychodzące do Kasy Stefczyka – czyli godziny w których bank odnotuje środki na koncie:

  • I sesja przychodząca – 13:00-15:00
  • II sesja przychodząca – 16:00-17:00
  • III sesja przychodząca – 18:00-20:00

Sesje wychodzące z Kasy Stefczyka – czyli godziny graniczne, w których bank zaksięgowany przelew wychodzący przekazuje do rozliczenia międzybankowego:

  • I sesja wychodząca – 13:00-15:00
  • II sesja wychodząca – 16:00-17:00
  • III sesja wychodząca – 18:00-20:00

Kalkulator kredytowy Kasa Stefczyka

Policz i porównaj

Najnowsze powiązane wpisy

Bank Milenium wprowadza system mobilnych płatności za przejazd autostradą

Szczególnie w czasie wakacyjnych wyjazdów wygoda przy dokonywaniu płatności za przejazd autostradami...

PKO BP ostrzega swoich klientów przed oszustami

Jak informuje portal Wirtualna Polska, bank PKO BP ostrzegł swoich klientów przed...

Getin Bank musi zwrócić swoim klientom pieniądze

Według informacji podanych przez TVN24, decyzją Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów Getin...