mBank Kredyt kalkulator

Kalkulator Kredytowy mBank

Wyniki

Miesięczna rata kredytu: 0 PLN

Całkowity koszt kredytu: 0 PLN

Najpopularniejsze produkty mBanku

Mający miejsce w 2013 roku rebranding doprowadził do połączenia w spójną całość BRE Banku, MultiBanku oraz mBanku. Dzięki temu wszystkie wcześniej oferowane produkty zostały scalone i obecnie instytucja działa jako pełnoprawny bank uniwersalny oferujący swoje usługi zarówno klientom detalicznym oraz instytucjonalnym. Do najważniejszych produktów możemy zaliczyć rachunki osobiste, finansowanie działalności, kredyt mieszkaniowy, kredyt samochodowy, pożyczkę gotówkową a także kredyt konsolidacyjny oraz depozyty.

eKonto

Jeden z najpopularniejszych rachunków osobistych w ofercie kierowanej do klientów detalicznych. Produkt ogromnym zainteresowaniem klientów cieszy się przede wszystkim z braku jakichkolwiek opłat. Otwarcie, prowadzenie konta, posiadanie karty debetowej, przelewy zewnętrzne i wewnętrzne oraz wypłaty we wszystkich bankomatach na terenie kraju są całkowicie bezpłatne.

mBank do eKonta jako pierwszy bank w Polsce wprowadził innowacyjny system oszczędzania mSaver. W przypadku płatności kartą część środków jest automatycznie transferowana na konto oszczędnościowe – dzięki temu klienci przy codziennych zakupach mogą odkładać bieżące środki i stale kontrolować ich poziom.

Kredyt hipoteczny

mBank oferuje klientom indywidualnym cztery rodzaje kredytów hipotecznych:

kredyt hipoteczny,
Kredyt hipoteczny mBanku Hipotecznego,
Pożyczka hipoteczna
Konsolidacyjny kredyt hipoteczny.
Tak duża ilość produktów spowodowana jest połączeniem w jedność wszystkich marek należących do BRE Banku oraz chęcią dostosowania oferty do potrzeb i możliwości jak najszerszej grupy klienckiej. W standardowej ofercie kredytowej dostępne są cztery waluty – PLN, EUR, GBP oraz USD. Kredytowanie może obejmować nawet do 95% wartości zabezpieczenia a jego okres to maksymalnie 35 lat. Kredytobiorca zawsze posiada możliwość wcześniejszej spłaty rat lub przewalutowania swoich zobowiązań. Złożenie wniosku o przyznanie kredytu skutkuje tym, że jest on rozpatrywany przez mBank oraz mBank Hipoteczny – dzięki temu szansa na jego przyjęcie jest dwukrotnie większa.

mBiznes max

Specjalna oferta rachunku oszczędnościowego kierowana do przedsiębiorców. Oferta obejmuje między innymi brak opłat za otwarcie konta, brak wymogu utrzymywania minimalnych sald i regularnego deponowania środków na rachunku oraz gwarancję stałej stawki oprocentowania, która naliczana jest niezależnie od salda.

Oferta skierowana jest do przedsiębiorców posiadających niezagospodarowane nadwyżki finansowe. Nie są one zamrożone na dłuższy okres czasu i można je wybrać w każdej chwili – dokładnie wtedy kiedy okazują się niezbędne w celu opłacenia zobowiązań lub do zakupu towarów.

Leasing dla firm

W ofercie leasingowej mBanku znajduje się leasing pojazdów pojedynczych, całej floty (osobowych i ciężarowych), urządzeń oraz maszyn i usługa leasing transport. W zależności od potrzeb klientów oferta obejmować może maksymalny okres finansowania do 6 lat z udziałem własnym już od 0% i walutowanie w złotówkach lub euro.

mBank od razu oferuje także ubezpieczenia komunikacyjne i pakiety ubezpieczeniowe w przypadku pojazdów jak i całych flot. Oferta leasingowa mBanku jest jedną z najbardziej popularnych i najlepiej rozwiniętych na rynku – wszystko za sprawą współpracy z doświadczonymi podmiotami z branży lease.