Meritum Bank Kredyt kalkulator

Kalkulator Kredytowy Meritum Bank

Wyniki

Miesięczna rata kredytu: 0 PLN

Całkowity koszt kredytu: 0 PLN

Najpopularniejsze produkty Meritum Banku

Oferta produktowa banku skupia się przede wszystkim na usługach detalicznych oraz skierowanych do niewielkich przedsiębiorstw. W związku z tym dominują w niej konta osobiste, rachunki oszczędnościowe, kredyty, ubezpieczenia i szereg innych instrumentów charakterystycznych dla współczesnych banków.

Biznes Pożyczka

Wśród mikro i małych przedsiębiorców dużą popularnością cieszy się Biznes Pożyczka, dzięki której uzyskać można do 500 tysięcy złotych na dowolny cel związany z finansowanie bieżącej oraz inwestycyjnej działalności. Decyzja podejmowana jest w przeciągu nawet 5 minut, a cała procedura kredytowa uproszczona do niezbędnego minimum.

Okres spłaty wynosi 10 lat, dzięki czemu wysokość rat może być dopasowana do możliwości finansowych każdego przedsiębiorcy oraz jego biznesu. Wszystkie formalności załatwić można poprzez Internet.

Bankowość internetowa

Meritum Bank posiada jedno z najbardziej rozbudowanych i najlepiej przygotowanych systemów bankowości online wśród innych polskich instytucji finansowych. Korzystając z konta elektronicznego w Meritum możesz liczyć na bogatą obsługę transakcyjną i informacyjną, dostęp przez Internet, telefon, e-mail oraz SMS, najlepsze informacje o produktach, możliwość zarządzania budżetem (Meritum Planer) oraz dostęp do internetowych raportów BIK.

Produkt uzupełniany jest również o bankowość mobilną przeznaczoną na smartfony i tablety. Dzięki temu Meritum Bank możesz zabrać wszędzie ze sobą!

Lokata Start

Lokata Start to produkt doceniony przez wiele niezależnych instytucji finansowych oraz rankingów. Każdy nowy użytkownik na start otrzymuje oprocentowanie w wysokości 5% (w skali roku przez okres 2 miesięcy). Kwota do zdeponowania musi mieścić się w przedziale od 1 do 10 tysięcy złotych.

Każdy użytkownik ma możliwość założenia jednej Lokaty Start w ciągu miesiąca od złożenia wniosków o utworzenie rachunku osobistego. Wszystkie formalności załatwiane są poprzez Internet bez konieczności wychodzenia w domu – bezpłatnie, wygodnie i w przeciągu zaledwie 15 minut. Kontakt do doradcy online

Proste Konto Osobiste

Szukasz rachunku osobistego, który naprawdę nie będzie generował żadnych dodatkowych opłat? W takim razie postaw na Proste Konto Osobiste, które został wybrane najlepszym w rankingu internetowych kont osobistych – wiosna 2014.

Użytkownik nie płaci praktycznie za nic – darmowe otwarcie i prowadzenie rachunku, bezpłatne wypłaty z bankomatów w całej Polsce, obsługa karty płatniczej gratis i możliwość wykonywania nieograniczonej liczby przelewów krajowych bez naliczania dodatkowych prowizji. Link do wniosku

Pożyczka zabezpieczona

Meritum Bank przygotował specjalną ofertę dla swoich klientów. W jej ramach raty w Pożyczce Zabezpieczonej są cięte na pół, a klient może uzyskać nawet do 500 tysięcy złotych. Oferta przedstawiana jest już podczas pierwszego spotkania z doradcą, a bank zajmuje się realizacją wszystkich niezbędnych formalności w imieniu klienta.

Uzyskanie korzystnych, mniejszych nawet o połowę w porównaniu z ofertami innych banków rat jest możliwe dzięki korzystnemu oprocentowaniu i możliwości rozłożenia spłaty nawet na 25 lat do przodu. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji, przejdź bezpośrednio na stronę Meritum Banku.

Meritum Bank ICB S.A. – wcześniej Bank Współpracy Europejskiej S.A. – funkcjonuje na naszym rodzimym rynku nieprzerwanie od 1990 roku. Zajmuje się realizacją innowacyjnego modelu biznesowego bankowości detalicznej. Założeniem tegoż modelu jest wykorzystywanie synergii wynikającej z połączenia tradycyjnej działalności finansów konsumenckich, bankowości online oraz olbrzymiego potencjału sieci TESCO Finanse.

W listopadzie 2007 roku akcjonariuszem większościowym banku został Innova/4 – fundusz inwestycyjny. Obecnymi akcjonariuszami są również Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju oraz WCP COOPERATIEF.

Usługi Meritum Banku kierowane są przede wszystkim do klientów indywidualnych prezentujących klasę średnią oraz MŚP (małych i średnich przedsiębiorstw), jak i jednoosobowych przedsiębiorców. Bank jest w stanie zaoferować jedną z najnowocześniejszych platform internetowych, konkurencyjną ofertę depozytową i około 170 placówek rozsianych po całej Polsce.

Godziny sesji Eliksir:

Sesje przychodzące do Meritum Banku – czyli godziny w których bank odnotuje środki na koncie:

  • I sesja przychodząca – 10:30
  • II sesja przychodząca – 14:30
  • III sesja przychodząca – brak

Sesje wychodzące z Meritum Banku – czyli godziny graniczne, w których bank zaksięgowany przelew wychodzący przekazuje do rozliczenia międzybankowego:

  • I sesja wychodząca – 08:30
  • II sesja wychodząca – 12:30
  • III sesja wychodząca – 15:00

Dane kontaktowe:strong>Kod SWIFT BWEUPLPW
Adres strony: www.meritumbank.pl
E-mail: rzecznik@meritumbank.pl

Adres centrali:
Meritum Bank ICB S.A.
ul. Piastowska 7
80-332 Gdańsk
tel. +48 58 778 88 88
fax +48 58 767 07 00