Nordea Bank Kredyt kalkulator

Kalkulator Kredytowy Nordea Bank

Wyniki

Miesięczna rata kredytu: 0 PLN

Całkowity koszt kredytu: 0 PLN

Podstawowe produkty i usługi Nordea Banku
Jako bank komercyjny, Nordea oferuje swoim klientom wszystkie najpopularniejsze produkty finansowe – kierowane są zarówno do odbiorców indywidualnych, jak i korporacyjnych. Za najważniejsze instrumenty banku uznaje się konta osobiste, bankowość internetową, kredyty (w tym hipoteczne), private banking, inwestycje, finansowanie działalności MŚP oraz leasing.

System bankowości elektronicznej Netbank
Bankowość elektroniczna Netbank powstała z myślą o klientach Nordea Banku, którzy cenią sobie funkcjonalne i proste rozwiązania. Intuicyjne i przejrzyste rozwiązania skierowane dla każdego z szeregiem korzyści – darmowe otwarcie i prowadzenie konta, bezpieczeństwo prywatnych finansów, darmowe bankomaty na terenie całej Polski i wprowadzone po raz pierwszy w Polsce rozwiązanie pozwalające korzystać osobom niedowidzącym z systemu bankowości elektronicznej.
Dopasowana do nowoczesnych warunków rynkowych strona Netbank oferuje wszystkie usługi proponowane przez innych, największych graczy na rynku polskiej bankowości.

Nordea Ulubione
Rachunek osobisty Nordea Ulubione to konto działające na niezwykle prostych zasadach. Nordea Bank stworzył je, aby jak najelastyczniej wpasowywać się w potrzeby swoich klientów – niezależnie od ich wieku. Prowadzenie konta oraz korzystanie z karty jest całkowicie bezpłatne. Co więcej z rachunku korzystać mogą również osoby niepełnoletnie, od trzynastego roku życia.
Klienci korzystający z Nordea Ulubione mogą liczyć jednocześnie na bezpłatne wpłatomaty, darmowe przelewy krajowe, korzystanie z bankomatów na ternie całego kraju, możliwość otwarcia konta online bez konieczności angażowania kuriera, podpisywania papierowych umów oraz wychodzenia z domu.

Leasing
Oferta leasingowa Nordea Banku jest szybkim i łatwym sposobem finansowania inwestycji, niezwykle atrakcyjnym w czasie obecnego spowolnienia aktywności gospodarczej. Bank gwarantuje minimalne formalności oraz zapewnia czytelne zasady funkcjonowania umowy leasingowej.
Strona finansująca przekazuje w ręce klienta prawa do użytkowania pojazdu lub maszyny na uzgodnionych warunkach. Oferta leasingowa skierowana jest przede wszystkim do osób prowadzących działalność gospodarczą (minimalny okres to sześć miesięcy) oraz do tych, którzy nie posiadają żadnych zaległości wobec Urzędu Skarbowego i ZUSu (chodzi tutaj oczywiście o zaległości przeterminowane).

Pakiet eFirma
eFirma jest promocyjną ofertą Nordea Banku skierowaną do wszystkich przedsiębiorców – według rankingów jedną z najkorzystniejszych i najtańszych w porównaniu z produktami konkurencji. Rachunek eFirma skierowany jest dla osób posiadających zarejestrowaną jednoosobową działalność gospodarczą, stowarzyszenie, fundację lub spółkę osobową.
Otwarcie i prowadzenie konta jest bezpłatne, podobnie jak krajowe przelewy internetowe. Jednocześnie istnieje możliwość wygodnego oszczędzania dzięki dostępowi do zintegrowanego i bezpłatnego rachunku oszczędnościowego.

Kredyty Nordea dla klientów indywidualnych
W ofercie banku klienci indywidualni znajdują szereg możliwości dodatkowego finansowania swoich inwestycji i bieżących wydatków. Największą popularnością cieszy się jednak Nordea hipoteczny (wszystko za sprawą atrakcyjnych marż, oprocentowania oraz możliwości podpisania umowy dopasowanej do indywidualnych potrzeb) i Nordea samochodowy (pokrywający do 100% inwestycji w pojazd niezbędny w Twoim gospodarstwie domowym).

Nordea Bank to nordycka grupa finansowa wywodząca się z terenów Europy Północnej (główna siedziba znajduje się w Sztokholmie). Podmiot zrodził się z połączenia banków czterech różnych krajów – szwedzkiego Nordbanken, norweskiego Christiania Bank, duńskiego Unibank oraz fińskiego Merita Bank. Fuzje instytucji rozpoczęły się w 1997 roku i zakończyły trzy lata później. Oprócz siedzib w państwach nordyckich, Nordea posiada również oddziały w krajach nadbałtyckich – między innymi w Polsce.

Na chwilę obecną Nordea posiada 1400 oddziałów w 21 różnych państwach na całym świecie i zatrudnia 32 tysiące pracowników. W 2008 roku Nordea Bank zarządzał kapitałem ponad 10 milionów klientów indywidualnych oraz prawie miliona małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Dodatkowo Nordea posiada własny bank internetowy, z którego usług korzysta ponad 5 milionów klientów (realizuje około 200 milionów operacji rocznie).

W Polsce działalność Grupy opiera się na czterech spółkach – Nordea Bank Polska, Nordea Polska Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie, Nordea Powszechne Towarzystwo Emerytalne i Nordea Finance Polska.
Godziny sesji Eliksir:
Sesje przychodzące do Nordea Banku – czyli godziny w których bank odnotuje środki na koncie:

  • I sesja przychodząca – 10:45
  • II sesja przychodząca – 14:45
  • III sesja przychodząca – 17:15

Sesje wychodzące z Nordea Banku – czyli godziny graniczne, w których bank zaksięgowany przelew wychodzący przekazuje do rozliczenia międzybankowego:

  • I sesja wychodząca – 08:30
  • II sesja wychodząca – 11:50
  • III sesja wychodząca – 14:30

Dane kontaktowe:Kod SWIFT NDEAPLP2

Adres strony: www.nordea.pl
E-mail: kontakt@nordea.pl

Adres centrali:
Nordea Bank S.A. Centrala (siedziba prawna),
ul. Kielecka 2, 81-303 Gdynia