SK Bank Kredyt kalkulator

Kalkulator Kredytowy SK Bank

Wyniki

Miesięczna rata kredytu: 0 PLN

Całkowity koszt kredytu: 0 PLN

Podstawowe produkty i usługi SK Banku

SK Bank jest bankiem w stu procentach uniwersalnym. Jego oferta skierowana jest zarówno dla klientów indywidualnych, korporacyjnych oraz MŚP. Oferuje konta rozliczeniowe, oszczędnościowe, bankowość internetową, karty płatnicze, kredyty oraz szereg rozwiązań dla biznesu. Szczególną popularnością w ofercie SK Banku cieszą się:

  • Kredyt mieszkaniowy

Oferta kredytów mieszkaniowych SK Banku skierowana jest do osób poszukujących środków na zakup lub budowę nieruchomości (mieszkania albo domu). Może posłużyć również w celach pokrycia kosztów przebudowy pomieszczeń lub budynków niemieszkalnych na mieszkalne.

RRSO kredytu mieszkaniowego na okres 20 lat wynosi 11.17%. Maksymalny czas kredytowania to 30 lat, klienci mogą zdobyć kwoty pokrywające nawet do 85% całej inwestycji zakupowej lub budowlanej. Wszystkie formalności załatwiane są w trybie przyspieszonym.

  • eKonto24

Chcąc uzyskać zdalny dostęp do rachunku bankowego warto skorzystać z usługi eKonto24 dedykowanej dla klientów detalicznych. Zaktualizowana platforma eKonto24 pozwala na sprawdzanie salda i historii operacji dokonywanych na rachunkach, obsługę różnych metod autoryzacyjnych, wykonywanie przelewów do ZUS i US, definiowanie zleceń stałych, doładowanie telefonu oraz zarządzanie swoim budżetem.

  • Pakiet firma Business

W momencie gdy przedsiębiorstwo się rozwija, stale zwiększa się liczba jego pracowników oraz nakład na inwestycje, zachodzi potrzeba realizacji coraz większej ilości operacji bankowych. Pakiet firma Business to oferta dla przedsiębiorców, którzy w jednym miejscu mogą założyć rachunki dla wszystkich przez siebie zatrudnionych, z dostępem do wszystkich standardowych usług oferowanych klientom detalicznym.

  • Faktoring

Szukając alternatyw dla kredytowania w pozyskiwaniu środków na finansowanie działalności bieżącej warto zainteresować się usługami faktoringowymi. Faktoring w SK Banku daje możliwość zdobycia środków pieniężnych z tytułu dostaw towarów i usług w terminie wcześniejszym niż przewiduje umowa dostawy.

Pozwala to utrzymać tak ważną w działalności MŚP płynność i daje gwarancję, że nigdy nie zabraknie nam środków na bieżące opłaty.
Historia SK Banku (znanego wcześniej jako Spółdzielczy Bank Rzemiosła i Rolnictwa) sięga jeszcze 1926 roku. Właśnie wtedy na terenie Wołomina została uruchomiona pierwsza Kasa Rzemieślnicza. Od tego czasu instytucja dynamicznie się rozwijała, stając jednym z największych zrzeszeń banków spółdzielczych w naszym kraju.

W 2010 roku podjęto decyzję o odnowieniu marki i dostosowaniu jej do czasów współczesnych i zaostrzającej się konkurencji na rynku bankowym. Właśnie wtedy nastąpiło przemianowanie na SK Bank.

Kolejną istotną datą w historii działalności banku był rok 2012 kiedy SK Bank otworzył pierwszy ze swoich oddziałów poza terenem Mazowsza, a mianowicie w Województwie Śląskim. Od tego czasu ekspansja jest cały czas kontynuowana, a zarząd SK Banku ma zamiar rozszerzać działalność również na pozostałe województwa.
Godziny sesji Eliksir:

Sesje przychodzące do KS Banku – czyli godziny w których bank odnotuje środki na koncie:

  • I sesja przychodząca – 11:00-12:00
  • II sesja przychodząca – 15:00-16:00
  • III sesja przychodząca – 17:00-18:00

Sesje wychodzące z KS Banku – czyli godziny graniczne, w których bank zaksięgowany przelew wychodzący przekazuje do rozliczenia międzybankowego:

  • I sesja wychodząca – 08:30
  • II sesja wychodząca – 12:30
  • III sesja wychodząca – 14:30

Dane kontaktowe: Kod SWIFT SKBBPLPW

Adres strony: www.skbank.pl
E-mail: bank@skbank.pl

Adres centrali:
SK Bank
05-200 Wołomin, ul. Wąska 18
tel. 22 763 87 00-01
fax 22 763 87 05