Sygma Bank Kredy kalkulator

Kalkulator Kredytowy Sygma Bank

Wyniki

Miesięczna rata kredytu: 0 PLN

Całkowity koszt kredytu: 0 PLN

Podstawowe produkty Sygma Banku

Sygma Banque Societe Anonyme Oddział w Polsce jest ekspertem w szeregu nowoczesnych usług finansowych. Prym wiodą tutaj jednak kredyty konsumpcyjne powiązane z kartami kredytowymi i ratalnymi. Oferta uzupełniana jest o karty płatnicze, bankowość elektroniczną oraz ubezpieczenia.

Karty kredytowe do dużych sieci detalicznych

W ofercie Sygma Banku znajdują się karty kredytowe umożliwiające wykonywanie zakupów w takich sklepach jak Euro, Obi, Praktiker, Bricomarche, Yamaha, Selgros i wiele innych. Swoboda finansowa, obniżone oprocentowanie i możliwość korzystania z jednych z najlepszych kart płatniczych według rankingów z ubiegłego roku.

Wszystkie formalności są ograniczone do niezbędnego minimum – dzięki temu klient ma możliwość szybkiego uzyskania karty i nie musi martwić się o dodatkowe, ukryte koszty.

Kredyty gotówkowe

Nie przegap szansy na realizację swoich planów oraz marzeń – Sygma Bank przygotował dla Ciebie specjalną ofertę kredytów gotówkowych last minute, które charakteryzuje niezwykle atrakcyjne oprocentowanie. Nawet do 20 tysięcy złotych przy formalnościach ograniczonych do całkowitego minimum.

Co więcej klient może liczyć na wsparcie zaufanych doradców podczas dobierania oferty, kwotę indywidualnie dopasowaną do własnych potrzeb, wygodne i niskie raty, korzystne warunki ochrony ubezpieczeniowej oraz możliwość uniknięcia niepotrzebnych formalności.

Ubezpieczenia

Sygma Bank doskonale rozumie, że poczucie bezpieczeństwa dla Ciebie i dla najbliższych Ci osób jest najważniejsze. Podmiot starając się wychodzić naprzeciwko potrzebom oraz oczekiwaniom klientom ciągle ulepsza produkty. W ofercie ubezpieczeniowej znajdują się między innymi ubezpieczenia spłaty zadłużenia, od codziennych wypadków oraz ubezpieczenia dodatkowe (bardzo szeroki pakiet do wyboru).

Klient zainteresowany ofertą ubezpieczeniową może skorzystać z kilkudziesięciu starannie przygotowanych planów. Co więcej, każdy z nich jest zmieniany i dopasowywany do indywidualnych potrzeb klienta – jeżeli zajdzie taka potrzeba.

Sygma Bonus – program lojalnościowy

Korzystając z produktów oferowanych przez Sygma Bank – przede wszystkim płacąc kartami banku w placówkach partnerskich sieci detalicznych – zyskujesz punkty do innowacyjnego programu lojalnościowego. Najaktywniejsi klienci mogą liczyć między innymi na rabaty do 55%, zerowe oprocentowania rat kredytowych i wiele innych atrakcji.

Na stronie Sygma Banku znajduje się katalog z szeroką gamą upominków rzeczowych – będąc klientem Sygma Banku możesz wybrać dowolny z nich. Oczywiście jeżeli wcześniej uzbierałeś odpowiednią ilość punktów.

Kredyty ratalne

Bardzo dużą popularnością w ofercie Sygma Banku cieszą się również kredyty ratalne, które wspierają Twoje codzienne zakupy. Zaspokojenie bieżących potrzeb w konsumpcyjnych czasach w jakich żyjemy jest niezwykle ważne. Właśnie dlatego powstał kredyt ratalny pozwalający sfinansować wszystkie bieżące wydatki.

Klient może z niego skorzystać w postaci niezależnej, osobnej umowy kredytowej lub jako kredyt w karcie kredytowej w ramach dostępnego limitu. Decyzja zależy tylko i wyłącznie od indywidualnych upodobań konsumenta.
Sygma Bank jest oddziałem francuskiego Sygma Banque Societe Anonyme. Specjalizacją instytucji jest aktywne wspieranie sieci detalicznych poprzez usługi zarówno finansowe jak i pozafinansowe. W skład produktów wchodzą również kredyty ratalne i pożyczki gotówkowe.

Polski oddział Sygma Banku stara się wspierać partnerów poprzez wykorzystanie know-how zdobytego na rynkach europejskich. Działania polegają na przygotowywaniu i wdrażaniu autorskich programów dla posiadaczy kart i organizowaniu scentralizowanych akcji promocyjnych.

Sygma Bank wywodzi się ze środowiska detalicznego. W związku z tym współpraca z każdym partnerem jest niezwykle bliska, wsparcie marketingowe naprawdę silnie. Dzięki temu instytucja finansowa zdobyła sobie zaufanie ponad kilku milionów użytkowników.

Godziny sesji Eliksir:

Sesje przychodzące do Sygma Banku – czyli godziny w których bank odnotuje środki na koncie:

  • I sesja przychodząca – 12:30-13:30
  • II sesja przychodząca – 16:00-17:00
  • III sesja przychodząca – 20:00

Sesje wychodzące z Sygma Banku – czyli godziny graniczne, w których bank zaksięgowany przelew wychodzący przekazuje do rozliczenia międzybankowego:

  • I sesja wychodząca – 08:30
  • II sesja wychodząca – 12:40
  • III sesja wychodząca – 14:20

Dane kontaktowe: Kod SWIFT BNPAPLPX

Adres strony: www.sygmabank.pl
E-mail: kontakt@sygmabank.pl

Adres centrali:
Sygma Banque Société Anonyme (SA) Oddział w Polsce
ul. Suwak 3
02-676 Warszawa