Volkswagen Bank Kredyt kalkulator

Kalkulator Kredytowy Volkswagen Bank

Wyniki

Miesięczna rata kredytu: 0 PLN

Całkowity koszt kredytu: 0 PLN

Podstawowe produkty i usługi Volkswagen Bank Polska

Przez wiele lat główną dziedziną, w której specjalizował się VW Bank Polska były kredyty samochodowe, leasing oraz ubezpieczenie pojazdów. Jak wspomniano przed chwilą, w ostatnich latach oferta poszerzana jest również o inne instrumenty bankowe.

W związku z tym klienci mogą założyć rachunki rozliczeniowe, przedsiębiorstwa ubiegać się o finansowanie działalności i tak dalej. Do najpopularniejszych produktów i usług Volkswagen Bank Polska zaliczyć można:

  • Kredyt na samochód nowy

Jeżeli zależy Ci na dobrym pojeździe, własnym czasie oraz na uzyskaniu rat, które będą dostosowane do Twoich możliwości finansowych wtedy warto zainteresować się rozwiązaniami proponowanymi przez VW Bank.

Wysokość wkładu własnego oraz okres kredytowania ustalane są zawsze indywidualnie z każdym kredytobiorcom, formalności ogranicza się do minimum, a decyzja kredytowa podejmowana jest niezwykle szybko. Dodatkowo klienci mogą skorzystać z promocyjnych cen na pakiety ubezpieczeniowe.

Wniosek kredytowy uzupełniany jest na miejscu w salonie i według zapewnień VW Banku trwa to maksymalnie pięć minut. W przeciągu kolejnej godziny pojawia się decyzja dotycząca przyznania środków.

  • Leasing pojazdów

Leasing pojazdów to kolejny element oferty Volkswagen Banku Polska, w którym instytucja się specjalizuje. Jako bank -samochodowy? VW oferuje jedne z najbardziej atrakcyjnych umów leasingowych w naszym kraju.

Decyzja podejmowana jest w bardzo krótkim czasie, podmiot nie nalicza dodatkowych prowizji, a wartość końcowa ustalana jest indywidualnie z każdym leasingobiorcą (wykup samochodu na własność). W trakcie trwania umowy leasingowej można dokonać zarówno zmian w jej zapisach, jak i po upływie określonego czasu wymienić pojazd.

Im więcej samochodów potrzebujesz tym na bardziej atrakcyjną ofertę możesz liczyć.

  • Konto osobiste

Rachunek osobisty e-direct oferowany jest klientom detalicznym. Całkowicie bezpłatny dostęp przez kanały tradycyjne, jak i telefonicznie oraz internetowego. Otwarcie oraz prowadzenie konta, przelewy elektroniczne oraz wydanie karty Visa są całkowicie bezpłatne.

Chcąc otworzyć rachunek dla klienta detalicznego e-direct wystarczy wypełnić formularz znajdujący się bezpośrednio na stronie. Po potwierdzeniu danych przez konsultanta banku umowa do podpisania zostanie przywieziona przez kuriera bezpośrednio pod nasze drzwi.

  • Lokata 5 Plus

Chcąc oszczędzać swoje środki w sposób bezpieczny i jednocześnie oczekując atrakcyjnego oprocentowania warto postawić na Lokatę 5 Plus. Dowolny okres oszczędzania w przedziale od 1 roku do 10 lat, kapitalizacja odsetek co trzy miesiące (kwartalna) i minimalna kwota do zdeponowania w wysokości 5 tysięcy złotych.

Oczywiście im wyższa kwota tym na atrakcyjniejsze oprocentowanie może liczyć klient. Lokaty otwierane są na podobnych zasadach co rachunki osobiste. Wystarczy wypełnić odpowiedni formularz internetowy, poczekać na kontakt konsultanta i odebrać umowę dostarczoną przez kuriera.
Volkswagen Bank Polska powstał w 1998 roku. Polski oddział jest częścią grupy Volkswagen Financial Services AG. Chcąc jak najlepiej realizować potrzeby i wymagania klientów, VW Bank pełni przede wszystkim funkcje banku -samochodowego? oferują kredyty na zakup własnego pojazdu. Wieloletnie doświadczeni na europejskich rynkach oraz profesjonalizm działania przynoszą korzyści konsumentom na terenie całego Starego Kontynentu.

Osoby decydujące się na zakup samochodów takich marek jak Volkswagen, Audi, SEAT lub Skoda powinni rozważyć skorzystanie z usług Volkswagen Bank Polska. Oprócz usług standardowego banku samochodowego, VW Bank realizuje się również na płaszczyźnie banku uniwersalnego – koszyk produktów skierowany jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i MŚP i dużych przedsiębiorstw.Godziny sesji Eliksir:

Sesje przychodzące do Volkswagen Bank Polska – czyli godziny w których bank odnotuje środki na koncie:

  • I sesja przychodząca – 12:00
  • II sesja przychodząca – 16:00
  • III sesja przychodząca – 18:00

Sesje wychodzące z Volkswagen Bank Polska – czyli godziny graniczne, w których bank zaksięgowany przelew wychodzący przekazuje do rozliczenia międzybankowego:

  • I sesja wychodząca – 08:00
  • II sesja wychodząca – 11:50
  • III sesja wychodząca – 14:20

Dane kontaktowe: Kod SWIFT: INGBPLPW

Adres strony: www.vwbank.pl
E-mail: info@vwbankdirect.pl

Adres:

Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce,
z siedzibą w Warszawie, Rondo ONZ 1, 00-124 Warszawa
Tel. 800 103 301 oraz +48 22 528 96 28