Bank Millennium Kredyt kalkulator

Kalkulator Kredytowy Bank Millenium

Wyniki

Miesięczna rata kredytu: 0 PLN

Całkowity koszt kredytu: 0 PLN

Pożyczka Online w Millenium

Oferta produktowa i specjalizacja banku

Jako szósty z największych banków działających na terenie Polski pod względem ilości placówek oraz wysokości aktywów, Bank Millennium posiada zdywersyfikowaną ofertę skierowaną do osób fizycznych oraz przedsiębiorstw. Szeroki wybór rachunków, kart płatniczych, kredytów (w tym hipotecznych), rozwiązań inwestycyjnych, produktów oszczędnościowych, ubezpieczeń oraz form finansowania przedsiębiorstw sprawia, że z oferty banku korzystają miliony podmiotów. Wśród najpopularniejszych produktów Banku Millennium wyróżnia się:

  • Kredyt hipoteczny

Kredytowanie hipoteczne w Millennium przeznaczone jest na cele mieszkaniowe. Klienci indywidualni pragnący zakupić nieruchomość lub zrealizować plan budowy domu mogą liczyć na marzę od 0,99%, uzyskanie finansowania pokrywającego nawet 95% realizowanej inwestycji, niskie raty oraz niski poziom prowizji i opłat związanych z obsługą oraz udzieleniem kredytu.

Minimalna kwota zaciąganego kredytu to 20 tysięcy złotych. Okres kredytowania musi mieścić się w przedziale od 6 do 35 lat. W zależności od podpisanej umowy i preferencji kredytobiorcy, kwota może być wypłacana w kolejnych transzach lub jednorazowo. Kredytobiorca ma jednocześnie możliwość wyboru formy spłaty kredytu – w ratach stałych lub malejących oraz skorzystania z dodatkowych usług takich jak wakacje kredytowe (odroczenie jednej raty w przeciągu roku) oraz 24-miesięczna karencja (odroczenie).

  • Rachunek osobisty – Dobre Konto

Dobre Konto skierowane jest do aktywnych i wymagających klientów. Bank Millennium chcąc dopasować się do oferty największych graczy na polskim rynku bankowym wprowadza rachunek, którego założenie i prowadzenie jest całkowicie darmowe. Podobnie jak płatności kartą oraz korzystanie z wszystkich bankomatów krajowych. Opcje te dostępne są w przypadku gdy miesięcznie na rachunek trafia co najmniej 1000 złotych zewnętrznych wpływów i zrealizowana została jedna płatność kartą na obojętną kwotę.

Klienci indywidualni mogą liczyć również na darmowe przelewy przez Internet, korzystne limity debetowe z zerowym oprocentowaniem przez 7 dni każdego miesiąca oraz brak dodatkowych opłat za realizację poleceń zapłaty i zleceń stałych.

Rachunek można otworzyć w jednym z oddziałów banku lub złożyć prosty wniosek online i cieszyć się dostępem do konta w okamgnieniu.

  • Leasing

Usługi leasingowe w Banku Millennium realizowane są przez spółkę zależną Millennium Leasing, która kontynuuje tradycję przedsiębiorstwa BEL Leasing powstałego na początku 1991 roku. Przez półtora dekady BEL wspierało 15 tysięcy przedsiębiorców, aby w 2006 roku stać się częścią Millennium.

W ofercie leasingowej znajdują się środki transportu, maszyny i urządzenia, nieruchomości, dodatkowe ubezpieczenia oraz program Leasing Eko Energia. Ten ostatni do oferty banku trafił stosunkowo niedawno i ma na celu promowanie energooszczędnej przedsiębiorczości na terenie Polski.

Wniosek o podpisanie umowy leasingowej można złożyć w standardowej placówce banku lub bezpośrednio na stronie internetowej.

  • Lokata Millenet

Oferta kierowana jest dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Zapewnia oszczędzanie ze stałym oprocentowaniem – można otworzyć ją zarówno w walucie polskiej jak i USD, EUR oraz GBP. Bank kieruje ją przede wszystkim dla osób szukających sposobu efektywnego zarządzania wolnymi środkami finansowymi poprzez ich deponowanie na lokatach posiadających różne terminy zapadalności.

Z oferty skorzystać mogą jedynie użytkownicy serwisu Millenet. Do otwarcia lokaty wystarczy jedynie 2000 złotych lub 200 jednostek waluty USD/EUR/GBP. Klient posiada szeroki wybór terminów zapadalności oraz możliwość skorzystania z lokat odnawialnych lub nieodnawialnych. Co więcej bank gwarantuje stałość stopy oprocentowania przez cały czas trwania lokaty.

Millennium powstał w 1989 roku będąc jednym z pierwszych wolnorynkowych podmiotów finansowych na terenie naszego kraju w czasie przemian ustrojowych oraz demokratycznych. Od samego początku swojego istnienia rozwija się niezwykle dynamicznie, wprowadzając do swojej oferty innowacyjne rozwiązania.

W 1991 roku wydał i zaprezentował pierwszą w Polsce kartę płatniczą obsługiwaną przez VISA. Rok później został pierwszym bankiem notowanym na warszawskiej GPW. W 2006 roku doszło do fuzji ze strategicznym udziałowcem Banco Comercial Portugues. Dzięki temu Bank Millennium jest obecnie jednym z największych w Polsce.

W skład grupy Millennium wchodzi nie tylko oddział bankowy, ale również Millennium Leasing (usługi leasingowe środków transportowych, maszyn i nieruchomości), Millennium Dom Maklerski (świadczenia maklerskie dostępne dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych) oraz Millennium TFI (fundusze inwestycyjne oraz plany oszczędnościowe).
Godziny sesji Eliksir:

  • 10:30-11:00 – zlecenie przelewu jest możliwe do złożenia do godziny 8:15, zlecenie przychodzące jest księgowane do godziny 12:00
  • 14:30-15:00 – zlecenie przelewu jest możliwe do złożenia do godziny 12:15, zlecenie przychodzące jest księgowane do godziny 15:30
  • 17:00-17:30 – zlecenie przelewu jest możliwe do złożenia do godziny 14:35, zlecenie przychodzące jest księgowane do godziny 17:30

Dane kontaktowe:Kod SWIFTBIGBPLPW

Adres strony: www.bankmillennium.pl
E-mail: kontakt@bankmillennium.pl

Adres centrali:
Bank Millennium SA
ul. Stanisława Żaryna 2A
02-593 Warszawa