Informacje ogólne

Pierwsza pożyczka w wysokości 2500 zł dla nowych klientów jest bezpłatna. Pożyczyć można maksymalnie 5000 zł, jeśli jest się stałym klientem firmy i posiada się dobrą historię spłaty u tego pożyczkodawcy. Link do wniosku

Aby otrzymać pożyczkę trzeba spełniać standardowe kryteria, z którymi spotkamy się u większości konkurencji:
– wiek 21-70 lat
– obywatelstwo polskie
– brak wpisu do rejestru dłużników
– wypełnienie formularza rejestracyjnego

Przed udzieleniem pożyczki LendOn sprawdza historię finansową swoich klientów w rejestrach BIK, BIG, KRD, ERIF oraz w Związku Baków Polskich.

Okres spłaty w LendOn wynosi odpowiednio: 5, 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40 i 45 dni. W razie problemów ze spłatą zadłużenia czas ten można przedłużyć za odpowiednią dopłatą.

Opóźnienie w spłacie chwilówek w LendOn wiąże się z wysokimi opłatami dodatkowymi. Oprócz odsetek w wysokości czterokrotnej stopy kredytu lombardowego, firma nalicza klientom wysokie koszty monitów upominawczych. Co ciekawe, koszt telefonu lub smsa z przypomnieniem jest zależny od kwoty, którą się pożycza. Koszty te zaczynają się od 5 do nawet 280 zł.

Firma stworzyła klientom trzy sposoby na załatwienie spraw związanych z pożyczką: droga smsowa, telefoniczna oraz przez internet. Dwie pierwsze są możliwe jedynie wtedy, gdy klient posiada zarejestrowane konto na stronie internetowej firmy.

LendOn to łotewska firma o dość krótkiej historii w Polsce – pierwszy oddział powstał w naszym kraju w 2013 roku. Firma zaczynała od pożyczek w wysokości 500 zł, obecnie kwota ta wzrosła do 5000 zł, co może świadczyć o rozwoju LendOna. Poza Łotwą i Polską, firma posiada klientów również w Czechach, Słowacji oraz Gruzji. Pierwsza pożyczka dla nowych klientów jest całkowicie darmowa – można uzyskać sumę do 2500 zł.

Dane kontaktowe:
tel:
22-100-6-444
mail:
info@lendon.pl

GODZINY PRACY
PN. – PT. 08:00-21:00
SO. – NDZ. 09:00-18:00