Lendon

Policz i porównaj

Informacje ogólne

Pierwsza pożyczka w wysokości 2500 zł dla nowych klientów jest bezpłatna. Pożyczyć można maksymalnie 5000 zł, jeśli jest się stałym klientem firmy i posiada się dobrą historię spłaty u tego pożyczkodawcy. Link do wniosku

Aby otrzymać pożyczkę trzeba spełniać standardowe kryteria, z którymi spotkamy się u większości konkurencji:
– wiek 21-70 lat
– obywatelstwo polskie
– brak wpisu do rejestru dłużników
– wypełnienie formularza rejestracyjnego

Przed udzieleniem pożyczki LendOn sprawdza historię finansową swoich klientów w rejestrach BIK, BIG, KRD, ERIF oraz w Związku Baków Polskich.

Okres spłaty w LendOn wynosi odpowiednio: 5, 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40 i 45 dni. W razie problemów ze spłatą zadłużenia czas ten można przedłużyć za odpowiednią dopłatą.

Opóźnienie w spłacie chwilówek w LendOn wiąże się z wysokimi opłatami dodatkowymi. Oprócz odsetek w wysokości czterokrotnej stopy kredytu lombardowego, firma nalicza klientom wysokie koszty monitów upominawczych. Co ciekawe, koszt telefonu lub smsa z przypomnieniem jest zależny od kwoty, którą się pożycza. Koszty te zaczynają się od 5 do nawet 280 zł.

Firma stworzyła klientom trzy sposoby na załatwienie spraw związanych z pożyczką: droga smsowa, telefoniczna oraz przez internet. Dwie pierwsze są możliwe jedynie wtedy, gdy klient posiada zarejestrowane konto na stronie internetowej firmy.

LendOn to łotewska firma o dość krótkiej historii w Polsce – pierwszy oddział powstał w naszym kraju w 2013 roku. Firma zaczynała od pożyczek w wysokości 500 zł, obecnie kwota ta wzrosła do 5000 zł, co może świadczyć o rozwoju LendOna. Poza Łotwą i Polską, firma posiada klientów również w Czechach, Słowacji oraz Gruzji. Pierwsza pożyczka dla nowych klientów jest całkowicie darmowa – można uzyskać sumę do 2500 zł.

tel:
22-100-6-444
mail:
info@lendon.pl

GODZINY PRACY
PN. – PT. 08:00-21:00
SO. – NDZ. 09:00-18:00

Kalkulator kredytowy Lendon

Najnowsze powiązane wpisy

Nowa ustawa antylichwiarska pomoże zadłużonym w parabankach?

Rząd przyjął przygotowany przez resort sprawiedliwości projekt nowej tzw. ustawy antylichwiarskiej. Zakłada...

Kto spłaca kredyt po śmierci kredytobiorcy?

Polacy coraz częściej decydują się na zaciągnięcie kredytów, także tych gotówkowych, z...

Gdzie najlepiej skonsolidować swoje długi?

Wiele osób zaciągnęło kredyty na warunkach mniej korzystnych niż obecne. Konsolidacja wydaje...

Policz i porównaj