4/5 - 3 liczba głosów

Net Credit oferuje pożyczki od 100 zł do 3000 zł dla nowych klientów i do 5000 zł dla powracających. Pieniądze otrzymamy w formie karty kredytowej, z której możemy na co dzień korzystać. 

O firmie 

Net Credit to firma działająca w Polsce już od 2011 roku. Obecnym właścicielem jest łotewska grupa AS Finno. To co wyróżnia Net Credit na tle konkurencji to nowoczesna forma przekazania pieniędzy, w formie wirtualnej karty kredytowej, z której można wypłacić pieniądze lub używać jej na co dzień jako karty płatniczej. 

Jak działa wirtualna karta kredytowa w Net Credit? 

Wirtualna karta kredytowa w Net Credit to nowoczesne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć dostęp do dodatkowej gotówki w trudnych sytuacjach. Jest to “wirtualny portfel”, w którym zawsze czeka na Ciebie dodatkowa pula środków. Kartę można podpiąć pod cyfrowe portfele, takie jak Google Pay czy Apple Pay, dzięki czemu można nią wypłacić pieniądze z bankomatu lub zapłacić za zakupy przy kasie. Do korzystania z niej wystarczy dostęp do internetu z telefonu komórkowego lub komputera.

Wirtualna karta kredytowa w Net Credit jest także formą pożyczki na karcie kredytowej, z tą różnicą, że trzeba jedynie zapłacić minimalną kwotę do zapłaty za wykorzystany limit. Nie trzeba też zwracać wykorzystanego limitu kredytowego po każdym okresie rozliczeniowym. Wirtualna karta kredytowa od Net Credit jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą mieć zapasowe środki i móc łatwo zasilać swoje konto osobiste. Jest to także źródło finansowania, do którego masz dostęp 24/7 z poziomu swojego panelu klienta.

Oferta Net Credit 

Net Credit oferuje swoim klientom możliwość uzyskania wirtualnej karty kredytowej, która pozwala na dostęp do dodatkowej gotówki w trudnych sytuacjach. Limit kredytowy dla nowych klientów wynosi 3000 zł, natomiast dla stałych klientów jest to aż 5000 zł. Pieniądze z przyznanego limitu mogą być wykorzystane przez klienta w dowolny sposób. 

Wirtualna karta kredytowa Net Credit jest produktem, za który klient płaci tylko prowizję od wykorzystanego limitu. Jeżeli klient nie korzysta z limitu, karta jest całkowicie bezpłatna, nie ma żadnych dodatkowych opłat, wypłaty z bankomatów i transfery pieniężne są bezpłatne. Standardowe koszty to 16% prowizji od wykorzystanego limitu w każdym okresie rozliczeniowym.

Net Credit – zalety 

  • darmowa pierwsza pożyczka dla nowych klientów 
  • darmowa obsługa karty kredytowej 
  • minimum formalności 
  • opłata jedynie za przekroczenie limitu kredytowego 

Net Credit – wady 

  • weryfikacja w bazach dłużników: BIK, BIG, KRD i ERIF 
  • pożyczka tylko w ramach wirtualnej karty kredytowej 

Net Credit – najczęstsze pytania 

Jak działa Net Credit? 

Net Credit oferuję pożyczkę w formie wirtualnej karty kredytowej, gdzie klient płaci tylko za przekroczenie limitu kredytowego. 

Czy Net Credit sprawdza BIK?

Tak, Net Credit sprawdza BIK i inne bazy dłużników.  

Ile trwa weryfikacja w Net Credit?

Weryfikacja tożsamości w Net Credit weryfikowana jest bardzo szybko, zwykle tego samego dnia co złożenie wniosku.

Czy Net Credit dzwoni do pracodawcy? 

Nie, Net Credit nie dzwoni do pracodawców. 

Ile można pożyczyć w Net Credit? 

W Net Credit można pożyczyć do 3000 zł dla nowych klientów i do 5000 zł dla powracających. 

Dane kontaktowe - Net Credit

Nazwa firmy 

Netcredit Sp. z o.o.

Siedziba firmy

Grzybowska 87
00-844 Warszawa

E-mail

info@netcredit.pl

Strona internetowa

netcredit.pl

Numer telefonu

22 598 77 99

NIP

5272670266 

REGON

145874815

KRS

0000401570

Weź pożyczkę