Oferta dla klientów indywidualnych:
>> link do WNIOSKU <<
Pożyczka z ratą tygodniową:

– do 10 000 zł

– Gotówka nawet w 1 dzień

– Elastyczny okres spłaty

Pożyczka z rata miesięczną:

– Gotówka nawet do 15 000 zł

– Okres spłaty wynosi od 3 do 12 miesięcy

– Gotówka na dowolny cel

Pożyczka konsolidacyjna:

– pożyczka w wysokości 300 – 9 000 zł

– 45, 60 i 75 tygodni spłaty

– niskie tygodniowe raty

Pakiet medyczny

Provident Polska S.A. ze współpracą z ubezpieczycielem AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S,A. oferuje swoim klientom dodatkową usługę ubezpieczenia medycznego na czas kredytowania. Koszt usługi Pakiet Medyczny wynosi 2 zł tygodniowo, w czasie całego okresu trwania umowy pożyczki. Deklarację trzeba złożyć na piśmie razem z umową pożyczki.

Ubezpieczenie obejmuje wizytę lekarza pierwszego kontaktu (max. 2 wizyty na jedno zdarzenie i 4 zdarzenia w okresie ubezpieczyciela), 1 wizytę u lekarza specjalisty, 1 wizytę lekarza rehabilitacji, 1 fizjoterapeuty oraz 2 pielęgniarki. Ponadto usługa Pakiet Medyczny to również transport chorego (2 razy w okresie ubezpieczenia), pokrycie leków w wysokości 200 z oraz inwalidztwo lub stałą niezdolność do podjęcia chorego (do 100% kwoty pożyczki). Provident to międzynarodowa instytucja finansowa, oferująca pożyczki gotówkowe. Provident Polska SA to część międzynarodowej grupy International Personal Finanse. Firma działa na rynku od 1997 roku i obecna jest również na rynku czeskim, słowackim, rumuńskim, jak i na Węgrzech, Litwie, Meksyku i Bułgarii. Według danych firmy z jej usług skorzystało już 3,9 mln klientów.

Provident Polska jest jedynym z liderów na polskim rynku pozabankowych pożyczek gotówkowych. W jej ofercie znajdują się pożyczki gotówkowe w ratach cotygodniowych ( dwie opcje: obsługa w domu klienta lub przelew z konta bankowego), pożyczkę konsolidacyjną, dla mikroprzedsiębiorców, jak również pożyczkę ze spłatą w miesięcznych ratach. Provident Polska współpracuje również z AXA, co pozwoliło przedsiębiorstwo rozszerzyć ofertę pożyczek o pakiet medyczny za darmo.
Dane kontaktowe:
Provident Polska S.A.
Ul. Inflacka 4A, 00-189 Warszawa

Pożyczka Dopasowana:
600 400 300
bok@provident.pl

Pożyczka samoobsługowa
600 401 101
direct@provident.pl

Kalkulator kredytowy Provident RRSO