Informacje ogólne

Z usług firmy mogą korzystać osoby w wieku od 20-65 roku życia. Przed decyzją o udzieleniu pożyczki firma każdorazowo sprawdza historię klienta w bazie dłużników.

Szczegółowe wymagania stawiane osobom starającym się o pożyczkę:
– wiek 20-65 lat
– posiadanie dowodu osobistego
– posiadanie stałego źródła zatrudnienia
– klient nie jest zarejestrowany w bazie dłużników
– przejście weryfikacje telefonicznej
– nie posiada aktywnej pożyczki w ViaSMS
– nie ma negatywnej historii pożyczkowej w ViaSMS

Nowym klienci mogą liczyć na pożyczkę o maksymalnej wysokości 800 zł – to stosunkowo niewiele w porównaniu do konkurencji. Maksymalna kwota pożyczki wzrasta z ilością wziętych chwilówek:
– do 1200 zł przy drugiej pożyczce
– do 1600 zł przy trzeciej pożyczce
– do 2000 zł przy czwartej pożyczce
– piąta i kolejna pożyczka – do 3 000 zł

Termin spłacania zaciągniętych pożyczek zaczyna się od 7 do 30 dni. Za odpowiednią opłatą czas spłacania chwilówki można wydłużyć.

Posiadanie konta osobistego w tym bankach: BRE Bank, mBank, Multibank, PKO Bank Polski, Inteligo, Millenium Bank, ING Bank, Bank Pekao, Alior Bank, BZ WBK, skraca czas otrzymania środków nawet do 1 dnia. W przypadku innych banków cały proces może się wydłużyć.

ViaSMS to międzynarodowa firma, która rozpoczęła swoją działalność w Europie w 2009 roku. Na dzień dzisiejszy z oferty pożyczkodawcy korzystają obywatele z siedmiu państw Europy. W Polsce ViaSms działa już od 2011 roku i stara się budować wizerunek przyjaznego, i zaufanego pożyczkodawcy. Jest jednym z założycieli Związku Firm Pożyczkowym, otrzymał również nagrodę -Symbol 2012? w kategorii -Przyjazna pożyczka?. Tak jak i większość swojej konkurencji, ViaSMS oferuje nowym klientom zupełnie darmową pożyczkę, dzięki czemu jej popularność w naszym kraju stale rośnie.

Dane kontaktowe: VIA SMS PL Sp. z o.o.

Al. Jana Pawła II 80
00-175 Warszawa
Infolinia: 22-291-53-55