Informacje ogólne

Pożyczka bez zaświadczeń:

  • Limit pożyczki dla stałych klientów wynosi 7500 zł. Za pierwszym razem można pożyczyć do 3000 zł (promocja dotycząca darmowej pożyczki).
  • Okres spłaty każdej pożyczki to 1 dzień – 30 dni.
  • Firma pożyczkowa wypłaca pieniądze bez konieczności dostarczenia zaświadczeń o zarobkach.
  • Oferta dla klientów w wieku 19 lat – 78 lat.
  • Istnieje możliwość łatwego wydłużenia terminu spłaty.
  • Możliwa jest wypłata środków w ciągu 15 minut od pozytywnej decyzji pożyczkowej.

Pożyczka Vivus

Kwota pożyczki: od 100 zł do 3 500 zł
Okres spłaty: od 1 do 30 dni

Pożyczkę mogą otrzymać osoby, które:
– są obywatelami polskimi
– są w wieku 20-75 lat
– zarejestrowały swoje konto na stronie vivus.pl
– z powodu nieterminowanego regulowania pożyczek finansowych nie zostały wpisane do jakiegokolwiek rejestru dłużników (np. KRD, BIG, Infomonitor).

Pierwsza pożyczka za darmo

2000 zł na 30 dni, bez żadnych kosztów – z takiej oferty mogą skorzystać klienci, którzy po raz pierwszy zaciągają pożyczkę w Vivus Finance. Pieniądze można otrzymać nawet w 15 minut, w zależności od pozytywnej oceny zdolności kredytowej w banku pożyczkobiorcy.

W przypadku następnej pożyczki, RRSO wynosi średnio 392,4%.

Weź pożyczkę i zarabiaj

Vivus Finance posiada w swojej ofercie system bonusowy, poprzez który zachęca swoich klientów do polecenia usług firmy swoim znajomym i rodzinie. Za każde skuteczne polecenie (zakończone transakcją) polecający otrzymuje 30 zł na swoje konto bankowe.

Dodatkowe koszty
Koszt płatnych monitów wynosi odpowiednio:
– telefoniczny – 5 zł
– wiadomość SMS – 2 zł
– wiadomość pocztowa (list) – 15 zł

Koszt przedłużenia pożyczki jest zależny od różnych czynników, takich jak wysokość zaciągniętej kwoty, okresu kredytowania czy terminu przedłużenia. Przykładowo koszt przedłużenia pożyczki na 1600 zł, w wypadku 7 dni to ok. 157 zł, natomiast 30 dni już 304 zł.

Vivus Finance to wiodąca firma na rynku pożyczek krótkoterminowych, należąca do północnoeuropejskiej grupy 4Finance Group. Vivus działa na wielu rynkach europejskich, m.in. na Łotwie, Litwie, Finlandii, Szwecji, Danii czy Hiszpanii. W Polsce zdobyła popularność dzięki marketingowi, którzy dobrze sprawdzał się na innych rynkach – pierwsza pożyczka jest zupełnie za darmo, w ciągu kilku minut i bez formalności. Choć firma nie potrzebuje zaświadczeń, każdy klient jest prześwietlany w bazie dłużników, takich jak Infomonitor, KRD, BIG czy ERIF. Tam również Vivus Finanse umieszcza informacje o niespłaconych pożyczkach swoich klientów.

Dane kontaktowe:Vivus Finance sp. z o.o.
ul. 17 Stycznia 56, 02-146 Warszawa, Polska

Godziny pracy:
06:00 – 23:00

Telefon:
22 206 21 21
221 221 227

mail:
kontakt@vivus.pl
biuroprasowe@vivus.pl