Kalkulator kredytowy

Kalkulator zdolności kredytowej

poprzez wprowadzenie niezbędnych danych, pozwala wyliczyć na jaki kredyt nas stać. Określ miesięczny dochód, podaj na ile lat chcesz wziąć kredyt, zsumuj wysokość rat kredytów, które aktualnie spłacasz, podaj jakie masz limity na karcie kredytowej oraz na rachunku i w końcu podlicz pozostałe, stałe wydatki jakie ponosisz co miesiąc. W ten sposób banki wyliczają na jaką ratę będziesz mógł sobie pozwolić i jaka jest maksymalna wysokość kredytu o jaki będziesz się mógł ubiegać. Nasz doradca chętnie pomoże Ci jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie kredytu a także przygotuje dla Ciebie listę banków, w których możesz uzyskać kredyt na najkorzystniejszych warunkach. Kliknij w "zapytaj doradcę", zostaw swój numer telefonu, kontakt z doradcą jest bezpłatny i niezobowiązujący. Zostanie dla Ciebie przygotowana propozycja najlepszych kredytów, symulacja spłaty, podsumowanie kosztów w formie porównania ofert.


Kalkulator wysokości rat

Kalkulator obliczy ratę przy założonej wartości kredytu i ilości lat kredytowania. Działa w taki sposób, że podając wszystkie potrzebne dane tj. wysokość kredytu, okres spłaty, wysokość oprocentowania, rodzaj rat w wyniku otrzymamy  wysokość raty kredytowej dla danego kredytu oraz link do formularza kontaktowego, dzięki któremu konsultanci banku będą mogli poprowadzić sprawę dalej, doradzając i pomagając w formalnościach. Konsultanci służą pomocą i wsparciem całkowicie bezpłatnie przy wybieraniu i udzielaniu kredytu a zostawienie swoich danych kontaktowych nie jest w żaden sposób zobowiązujące.Porównywarka dwóch kredytów

Skorzystaj z poniższego kalkulatora i zobacz, który kredyt jest tańszy

Wpisz wszystkie potrzebne dane a w wyniku poznasz sumę kosztów odsetkowych, kosztów prowizji i wysokości raty dla każdego kredytu oraz kwotę różnicy między nimi.
Wyszukiwarka kredytów


Warunkiem otrzymania kredytu gotówkowego, samochodowego czy mieszkaniowego jest posiadanie zdolności kredytowej. Jest to ni mniej ni więcej zdolność do spłaty kredytu oraz naliczanych od niego odsetek w ustalonym terminie. Wyznacza się ją dzięki analizie kredytowej, która może skupić się na ustaleniu zarobków kredytobiorcy i ich stabilności, zsumowaniu kosztów stałych i wydatków, na historii kredytowej klienta, ryzyka związanego z przyznaniem funduszy oraz cech osobistych zainteresowanego. Wiedząc o tym wcześniej możemy przygotować się na stawiane przed nami wymagania i poprawić zdolność kredytową. W takim wypadku należy przyjrzeć się posiadanym przez nas kartom kredytowym, kredytom odnawialnym, w ramach możliwości szybciej spłacić posiadane pożyczki. Zamknięcie tych spraw w znaczy sposób podwyższy naszą zdolność kredytową. Innym wyjściem jest wyznaczenie współkredytobiorcy. Należy jednak pamiętać, iż w takim przypadku wspólna zdolność osób zainteresowanych kredytem zależna jest od ich dochodów, jak również od ich zadłużenia. Jeżeli dopiero wstępnie zastanawiamy się nad kredytem, przydatne dla nas będą internetowe kalkulatory zdolności kredytowej. Oczywiście mogą one służyć nam jedynie poglądowo, aczkolwiek dają nam jednocześnie charakterystykę czego możemy spodziewać się w banku. Jak widać warto jest zwrócić szczególną uwagę na posiadane przez nas różnego rodzaju zadłużenia, szczególnie te, które tak jak karta kredytowa, służą nam często jako zabezpieczenie w nagłym wypadku. Jeżeli planujemy w najbliższym czasie starać się o pożyczkę na znaczną kwotę mogą one stanąć nam na drodze.