Finea S.A., innowacyjna firma faktoringowa, wyróżnia się możliwością podejmowania decyzji finansowych w zaledwie 15-30 minut, wykorzystując zaawansowane technologie. Specjalizuje się w finansowaniu sektora mikro i małych przedsiębiorstw, umożliwiając błyskawiczną wymianę faktur na gotówkę i efektywne zarządzanie przepływami finansowymi. Finea to część Grupy eFaktor, łączącej tradycyjne doświadczenie faktoringu z nowoczesnymi technologiami, będąc równocześnie członkiem Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce.

Finea, jako lider w szybkim faktoringu online, oferuje kompletny proces obsługi online – od rejestracji po analizę dokumentów przy użyciu systemu scoringowego i plików JPK. Oszczędza to czas i koszty, umożliwiając rozpoczęcie współpracy nawet tego samego dnia, w którym złożono wniosek.

Dzięki elastyczności usług Finea oraz szybkości wynikającej z wykorzystania zaawansowanych technologii, firma ta stanowi kompleksowe rozwiązanie dla mikro i małych przedsiębiorstw, umożliwiając znalezienie odpowiedniego finansowania dla każdej sytuacji, od tradycyjnego faktoringu po finansowanie zakupów.

Finea obsługuje również obcokrajowców prowadzących działalność gospodarczą w Polsce, wymagając jedynie karty pobytu stałego i aktywności biznesowej przez co najmniej 12 miesięcy. Brak abonamentów i stałych opłat sprawia, że korzystanie z usług Finea jest elastyczne i wygodne, z pełnym dopasowaniem do indywidualnych potrzeb.

Dane firmy:

  • Finea S.A.
  • ul. Adama Branickiego 15
  • 02-972 Warszawa
  • KRS: 0000737710
  • NIP: 9512465149
  • REGON: 380641871

Oferta faktoringu w Finea

Finansowanie zakupów

Finea sfinansuje faktury za zakupione przez Ciebie produkty i usługi, umożliwiając Ci zwrot środków wygodnym terminie, nawet do 60 dni.

SPRAWDŹ

Finansowanie faktur

Chcesz rozliczyć fakturę jednorazowo, np. pod konkretny projekt? To rozwiązanie dedykowane dla Ciebie. Możesz przekazać nawet jedną fakturę do faktoringu.

SPRAWDŹ

Faktoring jawny

Opiera się na jawnej cesji wierzytelności, co pozwala Finei zaproponować Twojej firmie korzystniejsze warunki cenowe, gdyż kontrahent jest świadomy cesji.

SPRAWDŹ

Faktoring cichy

Pozwala na dyskretne finansowanie faktur bez wiedzy kontrahenta. Skierowany do przedsiębiorców, którzy nie mogą ujawnić cesji wierzytelności z powodu umownych ograniczeń lub obaw

SPRAWDŹ

Inne firmy finansowe mające w ofercie faktoring: