Bibby Financial Services Faktoring to nie tylko firma finansowa, to partner biznesowy, który rozumie wyzwania mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw. Od 2002 roku działam na polskim rynku jako część globalnego holdingu Bibby Line Group Ltd., posiadając biura w wielu krajach. Wychodząc naprzeciw potrzebom, firma oferuje kompleksowe usługi faktoringowe, eliminując problemy związane z opóźnionymi płatnościami i niepewnymi kontrahentami.

Świadcząc usługi faktoringowe, Bibby Financial Services zyskała zaufanie wielu przedsiębiorców, co potwierdzają liczne nagrody, takie jak “Firmy Przyjaznej Klientowi” czy “Marka Godna Zaufania 2018”. Jako pierwsza na polskim rynku firma wprowadziła faktoring dla MŚP i stale dostosowuje swoje usługi do zmieniających się potrzeb klientów. Dzięki indywidualnemu podejściu, każdy klient otrzymuje wsparcie swojego osobistego doradcy, a system BibbyNet umożliwia łatwą kontrolę operacji finansowych przez całą dobę.

Bibby Financial Services nie tylko finansuje, ale także buduje trwałe relacje z klientami. Dzięki elastycznym warunkom, szybkim decyzjom i prostym procedurom, firma staje się partnerem w realizacji ambitnych planów, otwierając drzwi do nowych możliwości dla przedsiębiorstw, które mają ograniczony dostęp do tradycyjnego finansowania.

Dane firmy:

  • Bibby Financial Services Sp. z o.o.
  • Al. Jerozolimskie 134
  • 02-305, Warszawa
  • KRS: 0000105848
  • NIP: 951 20 44 933
  • REGON: 017509621

Inne firmy finansowe mające w ofercie faktoring: