Firma faktoringowa NFG Faktoring, będąca częścią Kaczmarski Group, istnieje od ponad 25 lat, z misją kompleksowego zabezpieczania finansów klientów. Jako lider w obszarach informacji gospodarczej i windykacji należności, NFG oferuje innowacyjne rozwiązania, takie jak eFaktoring – pierwszy w Polsce 100% online, umożliwiający szybką zamianę faktur na gotówkę.

Dzięki Systemowi Obsługi Faktoringu NFG, korzystając z dostępu do Internetu, klienci mogą otrzymać środki za sfinansowaną fakturę w zaledwie 5 minut. NFG oferuje różnorodne rodzaje faktoringu, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, zapewniając płynność finansową mikro i małym przedsiębiorstwom. Dzięki prostym procedurom, przedsiębiorcy mogą szybko uzyskać finansowanie, nie obciążając się zbędnymi formalnościami.

Dane firmy:

  • Narodowy Fundusz Gwarancyjny S.A.
  • ul. Danuty Siedzikówny 12
  • 51-214 Wrocław
  • KRS: 0000610456
  • NIP: 8951643411
  • REGON: 932008431

Oferta faktoringu w NFG

Faktoring zaliczkowy

Otrzymujesz zaliczkę, wykonujesz usługę i wystawiasz fakturę. Po czym spłacasz zaliczkę poprzez finansowanie jej z faktury lub bezpośredni przelew na konto NFG. To skuteczna metoda finansowania różnych aspektów działalności firmy.

SPRAWDŹ

Fakturatka

Fakturatka oferuje możliwość rozłożenia płatności za zakupy na firmę nawet na 36 miesięcznych rat, jeśli otrzymujesz fakturę zakupu i musisz ją uregulować poprzez przelew.

SPRAWDŹ

Faktoring jawny

W przypadku faktoringu jawne NFG informuje Twojego kontrahenta o przekazaniu wierzytelności. Korzyścią z tego rodzaju faktoringu jest stały monitoring płatności faktur, co stymuluje kontrahenta do terminowej spłaty.

SPRAWDŹ

Faktoring cichy

Faktoring cichy nie wpływa na sposób, w jaki Twoi kontrahenci dokonują płatności – nadal przekazują środki na Twoje konto, a Ty samodzielnie rozliczasz się z NFG. Dzięki temu otrzymujesz środki na konto w kilkanaście minut, nie informując kontrahenta o cesji wierzytelności ani nie korzystając z zewnętrznego finansowania.

SPRAWDŹ

Inne firmy finansowe mające w ofercie faktoring: