Monevia Sp. z o.o., renomowany FinTech na polskim rynku, to nie tylko firma faktoringowa, lecz także partner, który od lat ułatwia życie mikro i małym przedsiębiorcom. Specjalizując się w mikrofaktoringu, Monevia oferuje innowacyjne podejście do uzyskiwania gotówki, dzięki łatwym, elastycznym i przejrzystym zasadom współpracy.

Z myślą o przedsiębiorcach, którzy z różnych powodów nie mogą skorzystać z tradycyjnych rozwiązań finansowych, Monevia stworzyła platformę, która daje pełną swobodę wyboru. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz sfinansować pojedynczą fakturę czy pakiet faktur, czy też chcesz korzystać z usługi regularnie lub sporadycznie, Monevia daje Tobie kontrolę nad swoimi finansami.

W przeciwieństwie do banków i innych instytucji finansowych, Monevia nie wymaga długotrwałych procedur ani skomplikowanych dokumentów. Tutaj to klient decyduje, kiedy i jak chce skorzystać z usługi faktoringu. Z pełnym zaufaniem możesz oddać się rozwojowi swojego biznesu, wiedząc, że Monevia dba o bezpieczeństwo Twoich transakcji. Dzięki systematycznej weryfikacji płatności faktur i ocenie ryzyka wypłacalności kontrahentów, Monevia minimalizuje ryzyko niewypłacalności i poprawia dyscyplinę płatniczą kontrahentów.

Ponadto, Monevia otwiera drzwi do faktoringu dla różnorodnych firm, niezależnie od historii kredytowej czy statusu właściciela. Nawet firmy ze słabszą historią w BIK mogą liczyć na wsparcie Monevii. To idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy chcą rozwijać swój biznes bez zbędnych ograniczeń i zmartwień.

Dane firmy:

  • Monevia Sp. z o.o.
  • ul. Słowackiego 1
  • 85-008 Bydgoszcz
  • KRS: 0000075028
  • NIP: 5541021281
  • REGON: 091225389

Oferta faktoringu w Monevia

Faktoring jednorazowy

Decydujesz samodzielnie, kiedy, w jakiej ilości oraz jakie faktury sprzedać. Bez konieczności zaciągania długoterminowych zobowiązań czy podpisywania stałych umów z faktorem.

SPRAWDŹ

Inne firmy finansowe mające w ofercie faktoring: