Kalkulator Kredytowy Santander

Kwota kredytu
Okres kredytowania (w latach)

Kredyt samochodowy -> WNIOSEK

Podstawowe produkty Santander Consumer Bank
Ciekawostką jest fakt, że bank nigdy nie prowadził obsługi rachunków osób prawnych, fizycznych, ani podmiotów gospodarczych – instrumenty te jakby nie było są podstawowymi w przypadku działalności większości banków.
Oferta Santandera skupia się natomiast na kredytach gotówkowych, kartach kredytowych oraz na kredytowaniu zakupu pojazdów mechanicznych. Do 2009 roku bank udzielał również kredytów hipotecznych, zrezygnował jednak z tej części swojej działalności. Decyzja (połączona z zamknięciem ponad 50 placówek) argumentowana była niską rentownością produktu.

Kredyty samochodowe >> Wniosek
Santander posiada rozbudowaną ofertę kredytów samochodowych oraz na inne pojazdy samochodowe. Kredytobiorca może otrzymać środki również na zakup quada, motocykla, motoroweru, skutera lub skorzystać z pożyczki samochodowej.
Minimum formalności, możliwość otrzymania decyzji kredytowej w przeciągu kilku godzin, brak zaświadczenia odnośnie dochodów i możliwość finansowania 100% całej inwestycji. Tylko i wyłącznie od kredytobiorcy zależy przez jaki długi czas będzie chciał spłacać kredyt (maksymalnie do 96 miesięcy). Link do wniosku
Kredytobiorcą ubiegającym się o pozyskanie środków na zakup pojazdu może zostać osoba fizyczna, przedsiębiorca oraz spółka prawa handlowego.

Visa TurboKARTA
Najnowsze uzupełnienie oferty Santandera – wyjątkowa karta kredytowa Visa TurboKARTA pozwala realizować transakcje na całym świecie wygodnie, bezpieczniej i przede wszystkim taniej. Posiadacz korzysta ze stałych rabatów – 1% na zakupy poza stacjami paliw oraz 3% na zakupy (w tym paliwo) na stacjach paliw.
Rocznie w ten sposób zaoszczędzić można do 428 złotych. Posiadacz karty ma również możliwość wyboru jednej z trzech metody spłaty zadłużenia – spłata całości bez odsetek w terminie wskazanym an zestawieniu transakcji, spłata mniejszej ilości przy atrakcyjnym oprocentowaniu (minimum 5% całej kwoty) lub podział całości na równe raty przy oprocentowaniu ustalanym razem z bankiem.

Leasing
Usługi leasingowe realizowane są przez spółkę zależną Santander Consumer Multirent. W grupie podstawowych produktów znajduje się Multileasing – wyróżniający na tle konkurencji atrakcyjnymi cenami oraz pakietem najbardziej innowacyjnych rozwiązań. Korzystając z usług Multileasing zdecydować można się na jeden z trzech instrumentów:

  • Multileasing Start,
  • Leasing konsumencki,
  • Kredyt samochodowy.

Atrakcyjne formy finansowania dla wybranego przez klienta pojazdu sprawiają, że oferta leasingowa Santandera cieszy się naprawdę dużą popularnością.

Kredyty gotówkowe
Oferta kredytów gotówkowych w Santander Consumer Bank skierowana jest do wszystkich tych, których zaskoczyły niespodziewane wydatki. Kwota wypłacana jest do ręki, a pożyczkobiorca ma możliwość dopasowania kwoty do swoich potrzeb, wybrania dogodnego okresu kredytowania, dostosowania rat do indywidualnych możliwości oraz przeznaczenia pieniędzy na dowolny cel. Brak zbędnych formalności oraz poręczycieli, a gotówka do pobrania jest bezpośrednio w oddziale.
Warte zauważyć, że Kredyt gotówkowy w Santander otrzymał srebrne godło Konsumenckiego Lidera Jakości w latach 2012 oraz 2013.

Santander Consumer Bank SA w Polsce działa od 2006 roku – należy do hiszpańskiej grupy Banco Santander. Pierwsze plany wejścia na nasz rodzimy rynek pojawiły się już jednak w 2002 roku po przejęciu Bank of America Polska SA. Nazwę ówcześnie zmieniono na CC-Bank SA, którego siedziba mieściła się w Poznaniu. 2004 rok to kolejna zmiana brandingu – tym razem na PTF Bank SA – było to efektem przejęcia jednego z największych operatorów kredytowych (Polskie Towarzystwo Finansowe).

W 2010 roku Santander Consumer Bank SA został właścicielem większościowym AIG Bank Polska, posiadając tam obecnie 99,92% udziałów. Niespełna rok później doszło natomiast do pełnego połączenia obu podmiotów i obecnie funkcjonują one pod szyldem Santandera.

Godziny sesji Eliksir:
Sesje przychodzące do Santander Consumer Banku – czyli godziny w których bank odnotuje środki na koncie:

  • I sesja przychodząca 11:30-12:30
  • II sesja przychodząca 14:30-15:30
  • III sesja przychodząca 17:00-17:30

Sesje wychodzące z Santander Consumer Banku – czyli godziny graniczne, w których bank zaksięgowany przelew wychodzący przekazuje do rozliczenia międzybankowego:

  • I sesja wychodząca 8:30-9:30
  • II sesja wychodząca 12:00-13:30
  • III sesja wychodząca 15:00-16:00

Dane kontaktowe:Kod SWIFT SCFBPLPW

Adres strony: www.santanderconsumer.pl
E-mail: kontakt@santanderconsumer.pl

Adres centrali:
Santander Consumer Bank S.A.
ul. Strzegomska 42c
53-611 Wrocław